Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Świąteczne ozdoby w Jastrzębiu pozostaną do 7 stycznia

- Choć święta minęły, atmosfera magii i radości wciąż unosi się wokół nas, a szczególnie Park Zdrojowy pragnie kontynuować tę wyjątkową aurę atrakcją, która zachwyciła serca zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych - informują urzędnicy.

Świąteczne ozdoby w Jastrzębiu pozostaną do 7 styczniaUM Jastrzębie-Zdrój
Jeszcze przez kilka dni można cieszyć się świątecznymi ozdobami

Urząd Miasta w Jastrzębiu-Zdroju poinformował, że świąteczne ozdoby pozostaną w mieście do niedzieli 7 stycznia. W ten sposób zachęcono do wspólnego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, powracając do magicznej atmosfery minionych świąt.

W urzędzie podkreślają, że oświetlone choinki, kolorowe girlandy i migoczące światełka stworzą niepowtarzalny klimat, który warto jeszcze chwilę podziwiać. Magistrat szczególnie poleca skorzystanie z obrotowej świetlnej karuzeli.

źródło: UM Jastrzębie-Zdrój, oprac. (d)

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~DoŁehwhe (89.64. * .174) 03.01.2024 14:22

Tak łod paniusi z PełO łona nam je dała ..tak sobie myśli.

~Łeheheh (37.30. * .4) 03.01.2024 11:38

To były u nas jakieś ozdoby ???