Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Studniówka Zespołu Szkół nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju. Tak bawili się maturzyści z "Sobieskiego" [ZDJĘCIA]

Niedzielny wieczór i noc z niedzieli na poniedziałek (21-22.01) maturzyści z Zespołu Szkół nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju spędzili na studniówce. Na miejsce zabawy wybrali restaurację Biały Dom w Paniówkach.

Studniówka Zespołu Szkół nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju. Tak bawili się maturzyści z "Sobieskiego" [ZDJĘCIA]Justyna Koniszewska
21 stycznia maturzyści z Zespołu Szkół nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju, czyli tzw. "Sobieskiego" bawili się na swoim balu maturalnym.

21 stycznia maturzyści z Zespołu Szkół nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju, czyli tzw. "Sobieskiego" bawili się na swoim balu maturalnym. Zabawa w Białym Domu w Paniówkach tradycyjnie rozpoczęła się od podziękowań uczniów skierowanych w stronę swoich wychowawców i nauczycieli.

- Czekaliśmy całą szkołę średnią na ten dzień. Zrobimy wszystko, by był on wspaniała i niepowtarzalna - mówili przedstawiciele maturzystów. - Jesteśmy teraz i tutaj tylko my i nasi nauczyciele, którzy przestali być dla nas zwyczajni, stali się niezwykli, bo przyszli tutaj by z nami się bawić - mówili. Następni każda z czterech klas podziękowała osobiście swoim wychowawcom. Nie zabrakło słów, ale i łez wzruszenia. Następnie głos zabrał wicedyrektor Zbigniew Pałasz. - Pięknie wyglądacie - mówił w stronę maturzystów. - Przed wami matura, egzaminy zawodowe, życiowe wybory. Ale dziś jest ten czas, aby o tym wszystkim zapomnieć i po prostu dobrze się bawić - mówił życząc wszystkim udanego balu maturalnego.

Po przemowach nadszedł czas na polonezy. Te zaskoczyły niezwykłymi choreografiami. Potem był wspólny toast i zabawa do białego rana.

Studniówki 2024 w regionie 36 wiadomości, 20 komentarzy w dyskusji, 7603 zdjęcia, 5 filmów

Sponsorem sekcji "studniówkowej" jest Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu Filia w Rybniku Filia Rybnik - Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - Łódź (wsbinoz.pl)