Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Matura tuż, tuż, ale najpierw polonez! Studniówka Zespołu Szkół nr 2 w Żorach [ZDJĘCIA]

Dziś (27.01) maturzyści Zespołu Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Żorach, czyli II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum nr 2 bawili się na swojej studniówce. Na miejsce balu wybrali restaurację Kuban w Goczałkowicach-Zdroju.

Matura tuż, tuż, ale najpierw polonez! Studniówka Zespołu Szkół nr 2 w Żorach [ZDJĘCIA]Justyna Koniszewska
Na 101 dni przed maturą uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Żorach spotkali się na studniówce.

Na 100 dni przed maturą uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Żorach spotkali się na studniówce. To wyczekiwany przez nich wieczór, wszak to jedyny taki bal w życiu. Zobaczcie nasze zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia.

Podczas imprezy nie obyło się bez części, w trakcie której uczniowie podziękowali nauczycielom za pomoc w edukacji oraz wsparcie w trakcie nauki. W końcu przyszedł czas na roztańczenie parkietu, maturzyści mogli zabłysnąć swoimi tanecznymi umiejętnościami podczas polonezów. Do pierwszego maturzyści zaprosili nauczycieli, potem zaprezentowali jeszcze dwa układy taneczne.

Po kolacji rozpoczęła się szalona zabawa do białego rana. Część oficjalną transmitowaliśmy na żywo za pośrednictwem naszych socjal mediów.


Sponsorem sekcji "studniówkowej" jest Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu Filia w Rybniku Filia Rybnik - Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - Łódź (wsbinoz.pl)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].