Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

I Liceum Ogólnokształcące z Jastrzębia-Zdroju odliczyło 100 dni do matury [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wyciskające łzy podziękowania, magiczny występ wokalny i czarujący polonez - tak rozpoczęła się wyjątkowa studniówka czterech klas I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Jastrzębiu-Zdroju<I Liceum Ogólnokształcące w Jastrzębiu-Zdroju>. 

I Liceum Ogólnokształcące z Jastrzębia-Zdroju odliczyło 100 dni do matury [ZDJĘCIA, WIDEO]ska
Maturzyści z I LO w Jastrzębiu-Zdroju swoją studniówkę przetańczyli 27 stycznia.

I Liceum Ogólnokształcące z Jastrzębia-Zdroju odliczyło 100 dni do matury [ZDJĘCIA, WIDEO]

Na tegoroczną studniówkę "Staszica" wybrano restaurację Amadeus w Wodzisławiu Śląskim, gdzie uczniowie czterech klas: 4A, 4B, 4C i 4D, wraz z osobami towarzyszącymi, rodzicami i gronem pedagogicznym zainaugurowali bal maturalny. 

Wszystkich zgromadzonych powitali prowadzący i jednocześnie główni organizatorzy studniówki Adriana Cieślik oraz Dawid Wąsik

- Cieszymy się niezmiernie że będziecie dzielić z nami ten wyjątkowy dla nas wieczór i godną zapamiętania noc, że będziemy wspólnie celebrować młodość, radość i zabawę. Wraz z dzisiejszą uroczystością rozpoczynamy wielkie odliczanie, to dokładnie dziś do matury pozostaje nam symboliczne tylko, albo aż 100 dni - mówił na powitanie Dawid Wąsik. 

- Te 4 lata minęły jak w mgnieniu oka. Do końca życia będziemy pamiętać wszelkie wspomnienia które stworzyliśmy w murach Staszica - zapewniła Adriana Cieślik.

Studniówkę oficjalnie otworzył dyrektor I LO Patryk Mochnacz, witając uroczyście grono pedagoczne, rodziców, maturzystów oraz ich wychowawców.

- Z całego serca drodzy maturzyści, życzę wam powodzenia na zbliżającym się egzaminie maturalnym i życzę wam powodzenia w dalszym, dorosłym życiu. Mam nadzieję, że te 100 symbolicznych dni, które pozostały Wam do egzaminu, upłyną Wam w spokojnej atmosferze, nadziei oraz rzetelnej pracy nad przygotowaniem do tego egzaminu - mówił dyrektor Patryk Mochnacz. 

Podczas oficjalnego rozpoczęcia balu wystąpiła dla wszystkich Anna Janulek, prezentując swój talent wokalny. 

Uczniowie przystąpili do tradycyjnego poloneza, w który każda z klas wplotła skomplikowane figury, a nawet (klasa 4A) inne utwory, aby zaprezentować również inny rodzaj tańca. Po pięknym tańcu i wzniesieniu symbolicznego toastu rozpoczęła się zabawa do białego rana. 


Sponsorem sekcji "studniówkowej" jest Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu Filia w Rybniku Filia Rybnik - Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - Łódź (wsbinoz.pl)

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~JanSojek (89.64. * .32) 26.03.2024 00:00

Pan Radny Satława widać jak dba o kampanię bawiąc się na imprezie może jeszcze miasto ma zacząć sponsorować dla młodych takie wydarzenia i alkohol

~Pył (89.25. * .86) 29.01.2024 13:40

za moich czasów to kitrana była cytrynówka pod stołem a tutaj oficjalnie na stole i to porządne trunki... Jegerek, Sobieski... można z kulturką? można!

~KrzepkiHarry (79.184. * .70) 28.01.2024 08:30

Na tegorocznych maturzystów już czeka wiele zacnych uczelni w naszym mieście gdzie będą mogli pogłębiać swoją wiedzę . A po ukończeniu studiów inżynierowie i panie magisterki będą mogli podjąć prace w wielu poważnych firmach gwarantujących dobre zarobki i rozwój zawodowy .

~GotwaldRuptawa (46.204. * .69) 27.01.2024 20:41
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem