Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Policjanci pomogli seniorce wrócić do domu. Kobieta straciła orientację z powodu mgły

Policjanci wodzisławskiej drogówki w nocy zatrzymali do kontroli drogowej fiata. Okazało się, że kierująca wracała ze szpitala i nocnej apteki, jednak z powodu gęstej mgły straciła orientację w terenie i nie potrafiła wrócić do domu.

Policjanci pomogli seniorce wrócić do domu. Kobieta straciła orientację z powodu mgłyKPP Wodzisław Śląski
Policjanci postanowili pomóc kobiecie bezpiecznie wrócić do miejsca zamieszkania.

Wczoraj w nocy, tuż przed 2:00, na ulicy Jastrzębskiej w Wodzisławiu Śląskim policjanci drogówki zatrzymali do kontroli drogowej fiata. Kierującą była 70-letnia jastrzębianka. Stróże prawa ustalili, że mieszkająca samotnie kobieta, z powodu silnego przeziębienia musiała pojechać do szpitalnej izby przyjęć w Jastrzębiu-Zdroju, a następnie do nocnej apteki, aby wykupić receptę.

- Gdy seniorka wracała do domu, z powodu silnej mgły straciła orientację w terenie i nie wiedziała, gdzie dokładnie jest. Policjanci postanowili pomóc kobiecie bezpiecznie wrócić do miejsca zamieszkania - przekazuje asp. szt. Małgorzata Koniarska z komendy w Wodzisławiu.

Seniorka pojechała za radiowozem, aż na osiedlowy parking. Tam mundurowi usłyszeli miłe słowa wdzięczności za udzieloną pomoc. - A to przecież nasza praca, w myśl hasła: Pomagamy i chronimy - dodaje rzecznik.

źr. KPP Wodzisław Śląski, o. sqx

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].