Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zmiany w zarządzie Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Zmiany kadrowe w Spółce Restrukturyzacji Kopalń S.A. Odwołano prezesa i wiceprezesów.

Zmiany w zarządzie Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.SRK S.A.
Wybór nowego prezesa i jego zastępców to kwestia paru tygodni.

Rada Nadzorcza Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. podjęła we wtorek (5.03.) decyzję o odwołaniu ze stanowiska Prezesa Zarządu Janusza Smoliło, Wiceprezesa Zarządu ds. Zasobów Mieszkaniowych i Odwadniania Kopalń Marka Pieszczka, Wiceprezesa Zarządu ds. Likwidacji Kopalń i Gospodarki Majątkiem Piotra Bojarskiego oraz Wiceprezesa Zarządu ds. Innowacji Technologicznych i Zamówień Adama Smolińskiego.

Jednocześnie Rada Nadzorcza zdecydowała o czasowym powierzeniu obowiązków Prezesa Zarządu, Wiceprezesowi Zarządu ds. Ekonomiki i Finansów Radosławowi Wojtasowi, do dnia powołania nowego Prezesa Zarządu.

Rada Nadzorcza wszczęła też postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska: Prezesa Zarządu, Wiceprezesa Zarządu ds. Likwidacji Kopalń i Gospodarki Majątkiem, Wiceprezesa Zarządu ds. Innowacji Technologicznych i Zamówień oraz Wiceprezesa Zarządu ds. Zasobów Mieszkaniowych i Odwadniania Kopalń.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 13 marca 2024 roku. Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami Rada Nadzorcza SRK S.A. przeprowadzi w dniu 15 marca i w razie potrzeby w kolejnych dniach w siedzibie Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w Bytomiu.

źr. inf. pras.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].