Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dzisiejsze najbardziej atrakcyjne oferty cashbacku online

Każdy lubi widzieć, że ich pieniądze zyskują na wartości i to  w tym miejscu należy rzucić światło jupiterów na oferty oraz programy cashbacków. Oferty cashbacku są sposobem na odzyskanie części wydanych pieniędzy. Dołączamy do programu (zazwyczaj jest to darmowe), dokonujemy zakupów u wybranych detalistów i w wybranych sklepach online oraz zbieramy żetony czy zniżki.

Dzisiejsze najbardziej atrakcyjne oferty cashbacku online

Możemy otrzymać z powrotem symboliczną kwotę, która wystarczy do zakupienia batona Snickers, gdy chcemy coś przegryźć, lub wartościowe oferty na ubezpieczenie samochodu, lub domu. Popularność programów z cashbackiem jest tak świetna, że często są topowym wyborem pośród ofert bonusowych. Nadal trudno w to uwierzyć? W 2023 w Polsce strony z cashbackami przekroczyły kwotę transakcji wynoszącą 20 miliardów funtów.

Teraz zobaczmy, które oferty cashbacku są warte naszych pieniędzy.

TopCashback – szybkie oraz łatwe cashbacki

Podstawowe konto TopCashback jest całkowicie darmowe, ale w razie otrzymania statusu Plus, użytkownik będzie mógł liczyć na dodatkowe nagrody. Już za 5 funtów, które zostaną zabrane z rocznego bilansu konta, można odblokować specjalne nagrody, które sprawią, że twój cashback będzie wart 16%, jak poprzez atrakcyjne wypłacalne kasyna posiadające cashback, lub więcej.

Wszystkie zwroty gotówki pojawiają się w czasie siedmiu dni od zrealizowania zakupu, co sprawia, że TopCashBack jest bardzo przyjazny dla użytkowników oraz idealny, gdy planujemy szereg zakupów. Oto niektóre z najbardziej popularnych zalet TopCashback:

  • telefony komórkowe,
  • parkowanie na lotnisku,
  • sprzęt domowy,
  • moda.

Quidco – wszystkie popularne marki w jednym miejscu

Jeśli traktujemy zakupy jako swoją ulubioną aktywność, będzie można zakochać się w Quidco. Ten program cashbacku przypomina najlepsze kasyna oferujące zwrot pieniędzy, współpracując z ponad 5000 popularnych marek, oraz posiada ponad 10 milionów użytkowników w samej Polsce. Średnia roczna wartość cashbacków na użytkownika wynosi 300 funtów.

Najbardziej popularne marki, które wspierają Quidco to:

  • ASOS,
  • Currys,
  • Expedia,
  • Boots,
  • Amazon.

Swagbucks – więcej niż tylko cashback

Najlepszą rzeczą w związku ze Swagbucks jest to, że mamy w tym przypadku do czynienia z czymś więcej, niż tylko programem cashbacku. Łączy cashback z kartami podarunkowymi, które otrzymujemy za branie udziału w ankietach oraz granie w gry przeglądarkowe. Swagbucks sprawia, że nawet najbardziej leniwy dzień staje się produktywny.

Firma twierdzi, że wypłaciła 680822437 dolarów członkom z całego świata. Ponad 7000 kart podarunkowych odbieranych jest każdego dnia. Użytkownicy zauważy również specjalny przycisk Swagbutton w sklepach online. Po jego wciśnięciu można zyskać jeszcze więcej nagród.

KidStart – cashbacki zorientowane na rodzinę

Posiadanie dzieci nie jest tanie. Na szczęście istnieje KidStart, system cashbacków zorientowany na rodzinę, które przekształca wydawanie w oszczędzanie dla swoich dzieci. Jeśli preferujemy planowanie długoterminowe, ten program jest optymalnym wyborem. W momencie, gdy potrzebujemy wydać pieniądze u wybranych sprzedawców, KidStart przetransferuje kwotę cashbacku bezpośrednio do konta oszczędnościowego naszego dziecka. W przybliżeniu użytkownicy oszczędzają około 250 funtów rocznie.

Poza tym KidStart obejmuje wszystkie marki, które szczególnie lubią rodzice, jak H&M, eBay, John Lewis, M&S oraz Tui.

Rakuten – cashback, któremu można zaufać

Rakuten jest najbardziej popularną nazwą na liście, o której można prawdopodobnie najłatwiej usłyszeć dzięki mamom-blogerkom na YouTube oraz Instagramie. Ten jeden z największych programów cashbacków na świecie został założony w 1997 roku w Japonii. Lista marek, z którymi współpracuje Rakuten, jest długa, silna oraz pokrywa wszystkie możliwe aspekty naszych żyć.

Użytkownicy z Polski mogą również uzyskać dostęp do specjalnej platformy podróżniczej Rakuten, aby otrzymać świetne oferty zakwaterowań oraz nawet oglądać popularne seriale telewizyjne i filmy na żądanie, dzięki Rakuten TV.

Czy to wszystko brzmi obiecująco? Jeśli tak, należy pamiętać, że oferty cashbacku nie zmienią nas w bogaczy. Ich głównym celem jest zapewnienie dodatkowej wartości przy każdym zakupie. Wciąż, warto pomyśleć dwa razy przed zaakceptowaniem jakiejkolwiek oferty, aby uniknąć nadmiernych wydatków oraz nie przekroczyć budżetu.

Materiał zewnętrzny