Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Seniorka zgubiła się w Jastrzębiu i nie wiedziała, jak wrócić do domu

Jastrzębscy policjanci zostali poinformowani o starszej kobiecie, która weszła na teren jednego z przedsiębiorstw i kręci się tam bez celu. Seniorka nie wiedziała, gdzie jest, jak się nazywa, gdzie mieszka.

Seniorka zgubiła się w Jastrzębiu i nie wiedziała, jak wrócić do domupolicja, ilustracyjne
Okazało się, że kobieta mieszka w Wodzisławiu Śląskim. Została przekazana pod opiekę córce.

Jastrzębscy policjanci zostali poinformowani przez pracowników ochrony jednego z przedsiębiorstw na terenie Jastrzębia-Zdroju, że zatrzymali na terenie zakładu pracy kobietę, która kręciła się tam bez celu.

- Ochrona wskazała mundurowym starszą Panią. Jak się okazało, kobieta nie wiedziała, gdzie się znajduje, jak się nazywa oraz gdzie mieszka. Jastrzębscy policjanci ustalili, że kobieta mieszka na terenie Wodzisławia Śląskiego - wyjaśnia oficer prasowa jednostki, st. asp. Halina Semik.

Mundurowi ustalili dane i miejsce pobytu córki, która została poinformowana o całej sytuacji i przyjechała po mamę.

- Jeden telefon często wystarczy, aby zapobiec kolejnej tragedii. Nie bądźmy obojętni na ludzką krzywdę - podkreśla policja.

źr. KMP Jastrzębie-Zdrój

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Pytanie (188.147. * .129) 22.05.2024 08:14
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Pieszo przyszła do Jastrzębia?

~Przedsiębiorca32 (46.204. * .6) 22.05.2024 07:09
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Brawo za reakcję .