Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

17-latka potrącona przez mężczyznę na hulajnodze. Policja szuka świadków zdarzenia

Policjanci z wydziału kryminalnego jastrzębskiej komendy poszukują świadków wypadku, do którego doszło we wtorek (21.05.) na ulicy Mazowieckiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mężczyzna jadąc na hulajnodze po chodniku dla pieszych potrącił 17-latkę.

17-latka potrącona przez mężczyznę na hulajnodze. Policja szuka świadków zdarzeniapolicja, ilustracyjne
Jastrzębianka w związku z odniesionymi obrażeniami pozostała w szpitalu.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek (21.05.) między 17:00 a 18:00 na ulicy Mazowieckiej w Jastrzębiu-Zdroju. Z dotychczasowych ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna jadący hulajnogą elektryczną w kierunku ulicy Podhalańskiej potrącił 17-letnią dziewczynę, która poruszała się chodnikiem dla pieszych od ulicy Podhalańskiej w kierunku ulicy Wielkopolskiej. Mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy jastrzębiance.

- Młoda dziewczyna po udzieleniu pierwszej pomocy przez przechodzącą obok kobietę, sama udała się do miejsca zamieszkania. Rodzice, widząc obrażenia nogi oraz twarzy, natychmiast udali się z córką do szpitala. Jastrzębianka w związku z odniesionymi obrażeniami pozostała w szpitalu - przedstawia szczegóły st. asp. Halina Semik, rzecznik komendy w Jastrzębiu-Zdroju.

W celu ustalenia dokładnych okoliczności wypadku, stróże prawa proszą o kontakt wszystkich świadków, którzy mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, w szczególności kobietę, która udzieliła 17-latce pierwszej pomocy. Prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny pod numerem 47 85 542 55, 47 85 542 38 lub e-mail: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl

źr. KMP Jastrzębie-Zdrój, o. sqx

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wilcza (51.159. * .93) 27.05.2024 20:21
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Łon (89.64. * .90) 25.05.2024 09:44

Wszyscy piesi do psyciatryków i na szkolenia z przepisów o przemieszczaniu się wprzestrzeni miejskiej.Albo gęba w telefonie,albo słuchawki na uszach i papieroch w pysku masakra bez rozumku.

~Maruda (5.173. * .61) 24.05.2024 17:18

Policjancie, złapcie tego....

~JolaPomorska (5.173. * .36) 24.05.2024 16:23

Powinny tam być światła, od lat są tam wypadki.

~Oliwka (87.207. * .75) 24.05.2024 11:31

Na tych rowerach i hulajnogach połowa użytkowników powinna zostać skierowana na badania psychotechniczne jeżdżą gorzej niż źle i nigdy nie powinni obsługiwać żadnych urządzeń mechanicznych .

~Jfjdkdkd (188.146. * .101) 24.05.2024 08:41

Człowiek przechodzi przez przejście dla pieszych i zostanie potracony, w tym miejscu często dochodzi do wypadków

Dlaczego nie ma tam świateł albo zrobionego ronda ?
Miasto zrobione po kosztach !

~To_sem_ja (31.0. * .236) 24.05.2024 08:35

Przecież wszędzie są kamery. Wielki brat patrzy a nie widzi...?