Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Niesamowite widowiska - tancerze dali popis na Gali Dance Passion 2024 [ZDJĘCIA]

W sobotę 25 maja rozpoczęła się jubileuszowa, bo już 10. edycjia Ogólnopolskiego Konkursu Tańca DANCE PASSION w Jastrzębiu-Zdroju. Na scenie pierwszego dnia zaprezentowały się dziesiątki zespołów. 

Niesamowite widowiska - tancerze dali popis na Gali Dance Passion 2024 [ZDJĘCIA]A. Klocek
W sobotę 25 maja zaprezentowały się zespoły i soliści w kategoriach: street dance, inne formy tańca, disco dance, open 30+.

Niesamowite widowiska - tancerze dali popis na Gali Dance Passion 2024 [ZDJĘCIA]

Organizatorami tego wyjątkowego wydarzenia są Marieta Kalinowska oraz Studio Tańca Dance Passion. Konkurs, odbywający się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Jastrzębia-Zdroju, Michała Urgoła to zjednoczenie środowiska tanecznego z całej Polski, promowanie naszego miasta i przede wszystkim, prezentacja wyjątkowych talentów tanecznych.

W sobotę 25 maja zaprezentowały się zespoły i soliści w kategoriach: street dance, inne formy tańca, disco dance, open 30+. Na niedzielę 26 maja zaplanowano natomiast występy w kategoriach: jazz dance, modern, show dance, akro dance.

Każdy zespół lub solista zaprezentował jedną choreografię, ocenianą przez komisję sędziowską w składzie: Rafał Lebiest, Andrii Shkapoid, Danuta Kampa, Dariusz Kryla, Bartłomiej Łącki, Paweł Potępa i Honorata Włoch.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Golden (46.204. * .30) 27.05.2024 16:31

Niesamowita impreza!
Bardzo wysoki poziom.