Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Brak uprawnień i 3 zakazy prowadzenia pojazdów. 29-latek z pow. wodzisławskiego stanie przed sądem

29-letni został zatrzymany do kontroli drogowej przez jastrzębskich policjantów. Nie dość, że stan techniczny pojazdu pozostawiał wiele do życzenia to sam kierujący w ogóle nie powinien wsiąść za kierownicę.

Brak uprawnień i 3 zakazy prowadzenia pojazdów. 29-latek z pow. wodzisławskiego stanie przed sądemKMP Jastrzębie-Zdrój
29-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego w ogóle nie powinien prowadzić.

W sobotę (15.06.) o 11:50 jastrzębscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motocyklem, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Podczas kontroli ujawnili, iż pojazd nie ma aktualnych badań technicznych pojazdu.

- Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 29-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego w ogóle nie powinien wsiąść za kierownicę. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania, w dodatku obowiązywały go trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych - informuje oficer prasowa jastrzębskiej komendy, st. asp. Halina Semik.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu, a motocykl został odholowany na strzeżony parking. Za kierowanie pojazdem bez wymaganych do tego uprawnień oraz wbrew sądowemu zakazowi 29-latek odpowie przed sądem.

źr. KMP Jastrzębie-Zdrój, o. sqx

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~perfektmen (89.75. * .167) 18.06.2024 11:12

Teraz dostanie chyba jakiś dyplom albo puchar, ha ha ha

~ZmotoryzowanyPatrol (46.112. * .106) 18.06.2024 10:32

Wiecie jak wygląda badanie techniczne motocykla? Przyjeżdżasz na SKP, diagnosta sprawdzi VIN, sprawdzi czy nie ma poważnych wycieków, sprawdzi światła, opony, podbije dowód i ... i to wszystko. O stan hamulców, zawieszenia - amortyzatorów musi zadbać sam właściciel.

~kingkong (188.137. * .95) 18.06.2024 09:12

Założę się że dostanie 4 zakaz