Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Studiuj w Jastrzębiu-Zdroju! Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu zaprasza już dziś. Rekrutacja trwa!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa jest pierwszą uczelnią na terenie Polski, na której głównym obszarem działań dydaktycznych jest problematyka bezpieczeństwa człowieka. Od kilku lat na terenie miasta Jastrzębia-Zdroju funkcjonuje Wydział Nauk Społecznych. Uczelnia oferuje studia licencjackie i magisterskie w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym.

Studiuj w Jastrzębiu-Zdroju! Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu zaprasza już dziś. Rekrutacja trwa!

Innowacyjne specjalności

Wydział kształci przyszłych psychologów w zakresie specjalności takich jak:

 • psychologia emocji
 • psychologia kliniczna
 • psychologia dzieci i młodzieży
 • psychologia pracy z BHP
 • psychologia biznesu i zarządzania
 • psychologia cyberzagrożeń

Na kierunku bezpieczeństwo publiczne kandydaci mają możliwość wyboru specjalności m. in.:

 • kryminalistyka śledcza
 • antyterroryzm
 • służba graniczna
 • służba policyjna
 • służba wojskowa

Warto zapoznać się ze wszystkimi specjalnościami jakie oferuje uczelnia.

Rekrutacja krok po kroku

Podstawą do przyjęci na studia jest kwalifikacja na podstawie świadectwa dojrzałości, a na studia drugiego stopnia oraz studia podyplomowe- dyplom ukończenia studiów wyższego stopnia.

Osoby, które nadal czekają na wyniki z matur również mogą złożyć dokumenty rekrutacyjne. Po otrzymaniu wyników wystarczy dostarczyć dokument do punktu rekrutacyjnego, by dokumenty kandydata były kompletne.

Atrakcyjne warunki finansowe

Uczelnia w swojej ofercie dla kandydata ma również bogatą ofertę bonifikat m.in. dla osób dojeżdżających na Uczelnię (Bon dla podróżnika); bon „Służby mundurowe górą” w wysokości 7834 zł czy też bonifikata dla osób powyżej 40 roku życia . Dzięki temu już na starcie przyszły student może zyskać jeszcze więcej. Warto zapoznać się z regulaminem bonów edukacyjnych zanim zostaną złożone dokumenty.

Bogaty wachlarz studiów podyplomowych

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa oferuje również bogaty wachlarz kierunków studiów podyplomowych. Od października można rozpocząć studia na kierunku Psychodietetyka i poszerzyć swoją wiedzę z zakresy psychologii i dietetyki. Uczelnia również zaprasza na nowy kierunek jakim jest streetworking- resocjalizacja w środowisku otwartym, dla osób, które chcą pracować w trudnych warunkach społecznych z osobami i grupami wykluczonymi.

Osoby, które chcą wziąć udział w rekrutacji na studia powinny wejść na stronę:

https://www.wsb.net.pl/rekrutacja/

i postępować zgodnie z instrukcją- wybrać kierunek, założyć konto kandydata, uzupełnić wszystkie dane i uiścić opłatę rekrutacyjną. Następnie z dokumentami udać się do punktu rekrutacyjnego, który mieści się przy ul. 11 Listopada 71 w Jastrzębiu-Zdroju.

Studiuj na WSB!

Tekst sponsorowany