16°11°
15 kwietnia 2014

Srebrny medal Nowaka podczas MP w judo

12 i 13 kwietnia w Kielcach odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w judo. Zawodnikom jastrzębskiej Koki udało się zdobyć jeden srebrny medal.

W kategorii wagowej 55 kg, drugie miejsce zajął Patryk Nowak. Tylko on stanął na podium z zawodników Koki Jastrzębie. Punktowane miejsca zajęli jeszcze Monika Karkoszka (5. miejsce, 48 kg), Łukasz Ferenc i Dominik Grzywacz (obaj 7. miejsce, 60kg).

Na pierwszym miejscu podium stanęła Aleksandra Langiewicz - do niedawna zawodniczka jastrzębskiego klubu. Teraz judoczka reprezentuje barwy klubu z Wrocławia.