Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
26 lipca 2017

Kluby sportowe otrzymały pieniądze od miasta

Kluby sportowe otrzymały pieniądze od miasta
fot. pixabay

370 tys. złotych otrzymały jastrzębskie kluby sportowe. Pieniądze są przeznaczone na takie dyscypliny, jak hokej, siatkówka, tenis stołowy. 

Pieniądze otrzymały następujące kluby: Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, na przygotowanie seniorów JKH do udziału w rozgrywkach ekstraligi hokejowej - 200.000,00. Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A na, organizacja meczów piłki siatkowej przez Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel w Jastrzębiu-Zdroju w ramach rozgrywek PLUSLIGI i Ligi Mistrzów - 150.000,00. Jastrzębski Klub Tenisa Stołowego w Jastrzębiu-Zdroju, na awans do I Ligi Kobiet, który jest priorytetowym celem na 50-cio lecie istnienia klubu - 10.000,00. Jastrzębski Klub Siatkarski Szkoły Mistrzostwa Sportowego Jastrzębie Siatkomania, na organizacja Turnieju Siatkarsko-Szkoleniowego przez JKS SMS Jastrzębie - 10.000,00

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dają pieniądze na sport Dają pieniądze na sport

MZK: przychody 44 mln zł, dotacja 31,5 mln zł MZK: przychody 44 mln zł, dotacja 31,5 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
smolka29.07.2017 13:33

Tylko nie noge a ludzie beda zqdowoleni !

A28.07.2017 20:14

Niech sponsoruja nawet bingo dla dziadków byle nie huliganke z GKS. Wszyscy mamy ich dość

tomek28.07.2017 16:00

Niepotrzebnie, skoro JSW.S.A sponsoruje to poco miasto jeszcze dokłada tym bardziej ze JSW.S.A a mianowicie nowy baner reklamow sponsorski pojawił sie w Rybniku na stadionie ROW 1964 RYBNIK . U siebie mają klub piłkarski to pieniadze daja dla rywala !