Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
4 września 2017

Uczniowie z ZS nr 6 zdobyli złoty medal w Kanadzie

Uczniowie z ZS nr 6 zdobyli złoty medal w Kanadzie
fot. ZS 6

Młodzi wynalazcy z Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego odnieśli kolejny znaczący sukces międzynarodowy. Tym razem jastrzębianie byli podziwiani za oceanem w Kanadzie. 

Uczniowie ZS nr 6 zaprezentowali się 2nd International Invention Innovation Competition w Kanadzie. Podczas uroczystej Gali w North York Memorial Community Hall w Toronto, w dniu 26 sierpnia, odebrali z rąk organizatora i przewodniczącego międzynarodowego jury nagrody:

Za pracę Safe Rail System SRS w kategorii Technologie Informacyjne - złoty medal, nagrodę specjalną od International Federation of Inventors Associations oraz najlepszy wynalazek Europy - The Best Invention of Europe. Twórcami pracy są: Katarzyna Rusek, Maciej Ryś, Szymon Skarzyński, Przemysław Przemek Bujna oraz Dawid Jasiczek, a promotorami: pani Barbara Halska i Jerzy Maduzia

Za pracę CubeR- Rehab Cube supporting rheumatoid disease w kategorii Medycyna i Ochrona Zdrowia - srebrny medal oraz nagrodę specjalną konkursu - Special Inventor Award. Twórcami pracy są: Szymon Wojakowski, Piotr Mirosław, Krzysztof Olszok, Franciszek Jaskulski, a promotorkami: panie Lidia Gajdzik i Ewa Maduzia

Za pracę ISEPT- Innovative System for Education and Phobias Treatment w kategorii Grafika i Technologie Cyfrowe - złoty medal oraz nagrodę specjalną "Honor of Invention" od World Invention Intellectual Property Associations. Twórcami pracy są: Piotr Bujna, Jakub Kaj, Agata Wajda, Krzysztof Olszok, Szymon Wojakowski, Damian Osiak, a promotorami: panowie Marcin Lasak i Krzysztof Smyczek. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Święto innowacji w Zespole Szkół nr 6. Zobacz wynalazki Święto innowacji w Zespole Szkół nr 6. Zobacz wynalazki

Złoty Medal dla innowatorów z SP4 w Jastrzębiu-Zdroju Złoty Medal dla innowatorów z SP4 w Jastrzębiu-Zdroju

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
jastrzębianka 05.09.2017 13:07

Brawo, brawo, brawo, brawo!

Rodzic z ZS605.09.2017 8:27

Niektóre komentarze świadczą o tak wielkiej małostkowości, zakompleksieniu, braku wiedzy. Pokażcie mi drugą szkołę w Polsce lub choćby na Śląsku, która potrafi zaangażować uczniów, wspierać ich i dawać szansę na udział w takich konkursach. Większość naszych kochanych Rodaków, w tym Jastrzębian nie moze sobie podarować , ze to nie oni, ze komuś innemu udaje sie uzyskać sukces niebanalny, wręcz wyjątkowy. Szkoła jednak sama się broni. Śledziłam rekrutację i wiem, ze to tam wybrała sie ogromna grupa gimnazjalistów i to jest fakt niepodważalny. A inni zamiast docenić, pogratulować to piszą jak nawiedzeni zakompleksieni maluczcy. Nie pisz nic jak nie potrafisz wydobyć z siebie słowa gratuluję.

do do Mama 14:4304.09.2017 21:01

Rozumiem, że robisz sobie jaja, bo jeśli nie, to współczuję.

Anonim04.09.2017 20:03

Gratuluje chłopakom naprawdę zdolni ludzi, natomiast co do niektorych nauczycieli w tej szkole można mieć poważne zastrzeżenia. Jeszcze raz serdeczne gratulacje

Grigorij04.09.2017 19:57

Jak się patrzy na wyjazdy tego typu Sobieskiego, to zadziwia stosunek wyjeżdżających uczniów do nauczycieli!

do Mama04.09.2017 14:43

Nieważne, czego uczy - chodzi o sam wpływ takiego lidera i autorytetu na młodych, już samo to bardzo dużo daje, tym bardziej wielkie brawa dla naszego Prezydenta Janeckiego za ten kolejny sukces!

Justyna 04.09.2017 12:22

Super ! Gratulacje!

Pokaż wszystkie opinie (15)