Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 września 2017

Uczniowie rozpoczęli rok szkolny

Uczniowie rozpoczęli rok szkolny
fot. JastrzebieOnline.pl

W Jastrzębskich szkołach 12 097 uczniów zaczyna dzisiaj rok szkolny 2017/2018. 4 września młodzi ludzie zaczynają naukę w zreformowanym systemie szkolnictwa. 

Dzisiaj dzieci i młodzież wracają do szkoły po dwumiesięcznej labie. Najmłodsi będą uczyć się w 8-letniej szkole podstawowej, ich starsi koledzy w 4-letnch liceach, 5-letnich technikach oraz 3-letnich szkołach branżowych.

Oczywiście najbardziej ten dzień przeżywają pierwszaki, dla których dzisiejszy dzień to zupełnie nowy etap życia. Przejęci, może lekko zdenerwowani weszli w progi szkół, w których spędzą 8-lat. Uczniowie klas pierwszych w SP nr 19 przyrzekli, że będą pilnie się uczyć, po czym wraz ze swoimi paniami podążyli do sal lekcyjnych, aby pierwszy raz zasiąść w ławce szkolnej.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Marzą o tym, aby zostać policjantem (video) Marzą o tym, aby zostać policjantem (video)

Jastrzębska nauczycielka najlepsza Jastrzębska nauczycielka najlepsza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
świetnie04.09.2017 18:38

wreszcie normalność, super, cudnie, koniec szpanerstwa

Barburka04.09.2017 16:40

No i co za różnica,szkoła to szkoła.A trzeba tam chodzić żeby nie zostać głąbem....

Suppi04.09.2017 13:36

Uczyłem się w wolnej Polsce, dokładnie osiem lat podstawówki, cztery liceum, potem studia... skończ ględzić o PRLu.... co za ludzie.

ktoś04.09.2017 10:54

Nareszcie będzie spokój bod balkonem

seboc04.09.2017 10:49

"Najmłodsi będą uczyć się w 8-letniej szkole podstawowej, ich starsi koledzy w 4-letnch liceach, 5-letnich technikach oraz 3-letnich szkołach branżowych"

Zaden piknik, PRL dzieje sie naprawde.