Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°16°
12 października 2017

Wyzywał policjantów i naruszył ich nietykalność

Wyzywał policjantów i naruszył ich nietykalność
fot. KMP Jastrzębie

Mężczyzna awanturował się w sklepie, zaczepiał innych klientów. Przybyli na miejsce policjanci zostali obrzuceni wyzwiskami. Podczas próby ucieczki 31-latek popchnął policjantów. 

W poniedziałkowy wieczór mundurowi zostali wezwani na interwencję do jednego ze sklepów przy ulicy Turystycznej. Zgłaszająca poprosiła o pomoc policjantów w związku z zachowaniem mężczyzny, który awanturował się w sklepie i zaczepiał innych klientów

- Podczas legitymowania, mężczyzna odepchnął mundurowych i próbował uciec, znieważając przy tym interweniujących policjantów. W efekcie agresor szybko został obezwładniony i zatrzymany. Okazało się, że 31-latek był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 3 promile. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty, do których się przyznał, tłumacząc swój atak agresji nadmiarem wypitego alkoholu - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej stróżów prawa grożą 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wypadek na Pszczyńskiej. Sprawca zbiegł Wypadek na Pszczyńskiej. Sprawca zbiegł

Okradli zakład pogrzebowy Okradli zakład pogrzebowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Kuba13.10.2017 0:10

PISZCIE BARDZO PRYMITYWNE KOMENTARZE DZIECIAKI. NIE PISZEMY JP, TYLKO JP II. ANALFABECI.

mm12.10.2017 19:05

napewno jakiś ryl co sie matanu na ścianie nawdychał

On22212.10.2017 15:40

Szkoda chlopa. Pewnie go skatuja na komedzie i paralizatorem potraktuja . Bo to potrafia.

popieram12.10.2017 15:29

Zgadzam się w pełni z komentarzem (Spokój) - ,,Policjanci mają nam pomagać i nas chronić. Ale jeśli ktoś łamie prawo, muszą działać z pełną konsekwencją aby opanować osobnika łamiącego prawo i dobre obyczaje''.

Gość12.10.2017 15:16

JP!!

Spokój12.10.2017 10:58

W takich sytuacjach jak opisana, policjanci powinni być bezpardonowi w działaniu. Tak się dzieje we wszystkich krajach europejskich o ugruntowanych prawach do wolności: Austria, Belgia, Dania, Francja, GB, Holandia, ...
Policjanci mają nam pomagać i nas chronić. Ale jeśli ktoś łamie prawo, muszą działać z pełną konsekwencją aby opanować osobnika łamiącego prawo i dobre obyczaje.

do Gość 12.10.2017 10:23

Tylko wódkę pijesz i nic mądrego nie potrafisz napisać więc w każdym innym mieście też byś pił.

Pokaż wszystkie opinie (9)