Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
12 października 2017

Wyzywał policjantów i naruszył ich nietykalność

Wyzywał policjantów i naruszył ich nietykalność
fot. KMP Jastrzębie

Mężczyzna awanturował się w sklepie, zaczepiał innych klientów. Przybyli na miejsce policjanci zostali obrzuceni wyzwiskami. Podczas próby ucieczki 31-latek popchnął policjantów. 

W poniedziałkowy wieczór mundurowi zostali wezwani na interwencję do jednego ze sklepów przy ulicy Turystycznej. Zgłaszająca poprosiła o pomoc policjantów w związku z zachowaniem mężczyzny, który awanturował się w sklepie i zaczepiał innych klientów

- Podczas legitymowania, mężczyzna odepchnął mundurowych i próbował uciec, znieważając przy tym interweniujących policjantów. W efekcie agresor szybko został obezwładniony i zatrzymany. Okazało się, że 31-latek był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 3 promile. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty, do których się przyznał, tłumacząc swój atak agresji nadmiarem wypitego alkoholu - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej stróżów prawa grożą 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Wnuczek (znowu) zaatakował Uwaga! Wnuczek (znowu) zaatakował

Ukradł kobiecie portfel z tysiącem złotych Ukradł kobiecie portfel z tysiącem złotych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Kuba13.10.2017 0:10

PISZCIE BARDZO PRYMITYWNE KOMENTARZE DZIECIAKI. NIE PISZEMY JP, TYLKO JP II. ANALFABECI.

mm12.10.2017 19:05

napewno jakiś ryl co sie matanu na ścianie nawdychał

On22212.10.2017 15:40

Szkoda chlopa. Pewnie go skatuja na komedzie i paralizatorem potraktuja . Bo to potrafia.

popieram12.10.2017 15:29

Zgadzam się w pełni z komentarzem (Spokój) - ,,Policjanci mają nam pomagać i nas chronić. Ale jeśli ktoś łamie prawo, muszą działać z pełną konsekwencją aby opanować osobnika łamiącego prawo i dobre obyczaje''.

Gość12.10.2017 15:16

JP!!

Spokój12.10.2017 10:58

W takich sytuacjach jak opisana, policjanci powinni być bezpardonowi w działaniu. Tak się dzieje we wszystkich krajach europejskich o ugruntowanych prawach do wolności: Austria, Belgia, Dania, Francja, GB, Holandia, ...
Policjanci mają nam pomagać i nas chronić. Ale jeśli ktoś łamie prawo, muszą działać z pełną konsekwencją aby opanować osobnika łamiącego prawo i dobre obyczaje.

do Gość 12.10.2017 10:23

Tylko wódkę pijesz i nic mądrego nie potrafisz napisać więc w każdym innym mieście też byś pił.

Pokaż wszystkie opinie (9)