Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 grudnia 2017

Nie wyrzucajcie po świętach jedzenia na śmietnik

Nie wyrzucajcie po świętach jedzenia na śmietnik
fot. Pixabay

Święta Bożego Narodzenia powoli się kończą. Jak co roku pewnie zostanie wam trochę artykułów żywnościowych? Można się nimi podzielić, zamiast wyrzucać przez okno czy na śmietnik.

Jastrzębska Jadłodzielna liczy na to, że mieszkańcy nie będą wyrzucać do śmietnika tego, co zostanie im ze świątecznego stołu. Jest przecież tak wielu potrzebujących. 

- Jastrzębianie,  nic nie musimy, ale możemy. W święta, przed i po, spakować nadwyżki jedzeniowe i podrzucić do naszej szafy. Nie marnujmy jedzenia i podzielmy się z nim z potrzebującym - zachęca Ewelina Auguścik reprezentująca Jadłodzielnię Foodshraing Jastrzębie-Zdrój. 

Jastrzębska jadłodzielnia znajduje się przy ul. Wielkopolskiej, od strony magazynu centrum handlowego. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też  Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ZYGA26.12.2017 21:00

11 dzień nie wchodze na JASNET i żyję :)

dysydent26.12.2017 19:57

Właśnie dziś do południa widziałem jak się walały na przystanku przy Supersamie nieotwierane słoiki z jedzeniem z jadłodzielni.