Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°14°
9 lutego 2018

Weź udział w karnawale na lodowisku Jastor!

Weź udział w karnawale na lodowisku Jastor!
fot. Osiedle Barbary

Już w niedzielę, 11 lutego, na lodowisku Jastor odbędzie się zabawa karnawałowa nie tylko dla najmłodszych. Co ważne nie trzeba płacić za bilet. Wystarczy wrzucić do puszki datek na chorego chłopca. 

To może być naprawdę świetna zabawa - karnawał na lodzie. Nie tylko będzie można pośmigać na łyżwach, ale też ubrać na siebie ciekawy strój karnawałowy. Na uczestników czekają zabawy, konkursy. Przygotowano malowanie twarzy dla chętnych, występy tancerzy ze Szkoły Tańca „Explozja Tańca”. A zgłodniali pewnie skuszą się na gorące kiełbaski.

W niedziele na mieszkańców czekają dwie godziny (14:00-16:00) świetnej zabawy. Nie trzeba kupować biletu. Wystarczy wrzucić do puszki datek na chorego chłopca. Tymek cierpi na rdzeniowy zanik mięśni (SMA1) i pieniądze potrzebne są na kosztowną rehabilitację. Niedzielna impreza na lodowisku jest ciekawą propozycją zakończenia ferii. Można połączyć zabawę z pomocą. Warto nie tylko bawić się i czerpać z życia pełnymi garściami, ale też zauważyć drugiego - potrzebującego człowieka.

Zarząd Osiedla Barbary i Fabryka Kreatywności Impuls serdecznie zapraszają mieszkańców do wspólnej zabawy na lodowisku. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

To nie jest kult szatana, a dobra zabawa To nie jest kult szatana, a dobra zabawa

Rusza lodowisko - pierwsza ślizgawka gratis!  Rusza lodowisko - pierwsza ślizgawka gratis!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Córka ma 5 lat14.02.2018 0:12

Panu Pawłowi temu kto biedakowi spuścił powietrze z kół w samochodzie na następny dzień. Komu przyszloby do głowy robić takie rzeczy. Można szukać zainteresowania swoją osobą ale proszę nie wymyślać takich bzdurnych historyjek. Gdyby ktoś chciał to zrobić to przebilby opony. Uśmiałam się ale najbardziej z tego że PJ prosił o udostępnianie postu na fcb. Ciekawe co wymyśli następnym razem.

ws12.02.2018 21:38

Oby więcej takich imprez. Syn ma 5 lat, był zachwycony bo mógł 1 raz w życiu pojeździć na łyżwach, p. Paweł Jagodziński super poprowadził konkursy.