Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°18°
12 marca 2018

Możecie ocenić jastrzębską porodówkę

Możecie ocenić jastrzębską porodówkę
fot. pixabay

Fundacja Rodzić po Ludzku po raz kolejny organizuje akcję, pozwalającą kobietą na ocenę warunków na oddziałach położniczych. Także jastrzębskie panie mogą ocenić naszą porodówkę.

Kobiety, które przebywały na oddziałach położniczych mają możliwość ocenić, w jaki sposób są traktowane przez lekarzy i położne. Jak wygląda jakość opieki nad pacjentką i dzieckiem? Czy są zadowolone z warunków bytowych i wyżywienia? Czy mają zapewnione prawo do intymności i decydowania o przebiegu porodu? Czy są uczone karmienia piersią i pielęgnacji dziecka po porodzie?

Każda z pań może oddać głos w ankiecie, która zamieszczona jest na stronie fundacji. Wyniki będą prezentowane za pośrednictwem Internetu. Wszelkie głosy i opinie pomogą fundacji na podjecie interwencji, w przypadku łamania praw kobiet.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Zatrzymano niesprawny autokar z jastrzębskimi dziećmi Zatrzymano niesprawny autokar z jastrzębskimi dziećmi

Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Iza13.05.2019 18:53

Ja rodziłam w 2017 ,oceniam 10/10,położna p.Dorota to kobieta anioł, wspominam dobrze opiekę w trakcie jak i po porodzie. Leżałam tydzień przed porodem na patologii ciąży i też nie powiem złego słowa, jedna tylko pielęgniarka była łagodnie ujmując " w pracy za karę", reszta bardzo miłe panie, widać było powołanie.

EWA07.05.2019 19:11

Rodzilam w tym szpitalu w czerwcu 2018r wtedy byl w szpitalu remont,rodzilam przez CC opieka położnych super maja kobiety co robic .Jedynie czego mozna było sie doczepic to pielegniarki z noworodków porażka ,przy badaniach uszu połowa dzieciaków z naszej sali nie słyszało na uszy jak prosilo sie o powtórzenie badania kręciły nosem poczym musieliśmy.jechac uszy zbadac do katowic.

an12.03.2018 22:31

5,5 lat temu narzekałam jedynie na wyżywienie i brak intymności przy karmieniu dziecka. A tak opieka lekarzy przed, w czas i i po porodzie super.

iza12.03.2018 20:46

tragedia jeżeli chodzi o lekarzy ale pani Lucyna położna super babka jakbym miała ponownie rodzić to tylko ze względu na nią bo reszta to pracuje tam za karę

Gość12.03.2018 19:56

Żona rodziła kilka lat temu. Leżała na sali z jakąś Karyną co myślała nie wiadomo co. I zauważyliśmy że podejście personelu zależy od podejścia pacjentek. Żona nie marudziła nie wymyślała i dogadywała się miło z personelem. Karyna zaś przemądrzała a jej fagas to już całkiem przeginał. No to i personel do nich podchodził jak do zwierząt w chlewni. Jedno jest pewne natura ich chyba pokarała bo ona blada ale po solarium , fagas z samoopalaczem a dziecko naturalnie ciemne się urodziło. Niestety po porodzie fagas nie odwiedzał już młodej mamy.

... 12.03.2018 19:00

Tragedia...

Ola12.03.2018 18:55

Rodziła 4cm temu położne lekarze super... Opieka super.... Ale WC TRAGEDIA A PRYSZNICE OPADAJĄCE TYNK MASAKRA.... Ale personel ok

Pokaż wszystkie opinie (16)