Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
15 marca 2018

Stadion Miejski będzie miał nowe oświetlenie

Stadion Miejski będzie miał nowe oświetlenie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Stadion Miejski Jastrzębiu-Zdroju doczeka się nowego oświetlenia. Na ten cel z budżetu miasta ma być wydatkowane ok. 300 tys. zł. Oświetlenie ma pochodzić ze Stadionu w Bielsku-Białej. 

Jedną ze zmian budżetowych, która ma być głosowana podczas marcowej sesji Rady Miasta ma być przeznaczenie 300 tys. zł na oświetlenie Stadionu Miejskiego. Chodzi o to, aby oświetlenie osiągnęło moc 1600 lux zamiast dotychczasowych 600 lux. Pojawiła się propozycja zakupu takiej instalacji, która była użytkowana na stadionie w Bielsku-Białej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS wysoko przegrywa z Rakowem Częstochowa 1:5 GKS wysoko przegrywa z Rakowem Częstochowa 1:5

Tor dla rolkarzy będzie gotowy pod koniec września Tor dla rolkarzy będzie gotowy pod koniec września

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
196223.04.2018 23:27

walcie sie na ryje zawisne pajace chyba dobrze ze cos robia smieszni jestescie

Kibic23.03.2018 12:29

A kiedy zostanie zainstalowana podgrzewana płyta boiska na stadionie? Wkrótce przecież ma być obowiązkowa w 1 lidze.

Marek17.03.2018 8:58

Czy w urzędzie nie wiedzą, że stare to jest dobre tylko wino i pianino, a nie oświetlenie. Nawet stare panny nie mają popytu i uważają, że z braku laku dobry i kit!!!

bazie16.03.2018 20:03

Mieszkańcy wybiorą nowego prezydenta. Na stare oświetlenie nikt z nas nie zgadza się!!! Obecne jest wystarczające i przestańcie nawijać o tym. Co wam obiecali za to???

baran16.03.2018 16:43

Jak można pisać, że stadion będzie miał nowe oświetlenie za 300 tysięcy złotych gdy kasy brak??? Tyle głuptaś kupuje stare oświetlenie za tyle kasy!!! Obecne oświetlenie po zaświeceniu jupiterów oświetla pół Jastrzębia więc po co zmieniać? Kibice też nie chcą nowego oświetlenia. Od kogo i w jaki wsposób dotarła oferta sprzedaży starego oświetlenia?

Prawdomowny16.03.2018 9:26

Ale kabaret.

Krzysztof P.15.03.2018 21:28

Chyba Pani Prezydent wraz ze swoją świta chce sobie strzelić w kolano przed wyborami! Jak czytam na co chcą przeznaczyć pieniądze z budżetu miasta to krew mnie zalewa. Najpierw 245 tyś. za jakieś 3 nowe ekrany ledowe co będą świecić 24h/dobę z głupimi reklamami, oślepiać kierowców itp. itd.; a teraz jakieś używanie oświetlenie stadionu za 300tys. Ale co to jest przeszło pól bańki wyrzucić w błoto. Tak jakby w mieście nie było większych i pilniejszych potrzeb. Ci, którzy podejmują takie decyzję powinni dawno stracić etaty albo dostać jakieś skierowania na badania w celu potwierdzenia poczytalności!

Pokaż wszystkie opinie (20)