Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
11 czerwca 2018

Będzie strefa kibica. Wspierajcie polską drużynę!

Będzie strefa kibica. Wspierajcie polską drużynę!
fot. pixabay

Jeśli nie jedziecie na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, jakie odbędą się w Rosji, to nic straconego. Także w Jastrzębiu będzie można wspierać naszą drużynę.

Strefa kibica zostanie zlokalizowana na płycie lodowiska Jastor. Zmieści się tam pół tysiąca osób. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pomyślał o tym, żeby każdy mógł się zaopatrzyć w napoje chłodzące czy przekąski.

- Mecze będzie można obejrzeć na dużym ekranie, o wymiarze 6 na 4 metry. Zachęcamy mieszkańców Jastrzębia, kibiców GKS, wszystkich, aby wspólnie kibicować polskiej drużynie. Ruszamy 14 czerwca meczem inauguracyjnym Rosja - Arabia Saudyjska o godz. 17:00. Godzinę wcześniej zapraszamy na inaugurację mistrzostw. Strefa kibica będzie działać aż do meczu finałowego - mówi Zofia Florek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wstęp do strefy kibica jest bezpłatny. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie kibicowali polskiej drużynie Jastrzębianie kibicowali polskiej drużynie

Ruszyła Jastrzębska Strefa Kibica Ruszyła Jastrzębska Strefa Kibica

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
R14.06.2018 22:47

Zakaz wjazdu rylom

Gość14.06.2018 15:16

Jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodzil

Kamillo13.06.2018 21:13

Znowu bedzie piwko w plastiku 0,4l za 5,5zl.

KAZ13.06.2018 17:17

Pan Wiesław ma na działce strefę kibica. Wie ktoś, które to działki?

do KAZ13.06.2018 8:34

Strefa Kibica nie przed wyborami tylko przed Mistrzostwami... Kolejny który wszedzie szukałbyś tylko polityki. W tym mieście nic nie można by było zrobić bo ciągle by gadali że przed wyborami albo inna polityka... Żałosne

Goś do gość 12.06.2018 11:49

Racja. Ta sama firma obsluguje niewiadomą dlaczego bo od roku zeszli na dno. Okropne żarcie. Stare zimne i nieprzyjmuja reklamacji.

Koper12.06.2018 11:48

Jeszcze strefa nie ruszyła a tu już pełno negatywnych komentarzy,jak wam się nie podoba to się wyprowadzcie z tego miasta i nie będzie już mieć żadnych problemów.

Pokaż wszystkie opinie (22)