Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
30 października 2018

Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Na operację będzie można zapisać się przez Internet
fot. pixabay

Nowoczesność wkracza do jastrzębskiego szpitala. Za pomocą platformy internetowej będzie można zapisać się na zabieg czy na wizytę lekarską.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju jest jednym z dziewięciu szpitali, które połączył projekt eCareMed. Jest to inicjatywa mająca na celu uruchomienie elektronicznej platformy służącej do obsługi pacjenta, a dzięki temu stworzenie nowych sposobów komunikacji między pacjentem, lekarzem i szpitalem. Jest to pierwszy w naszym województwie tak ważny i innowacyjny projekt, który stanowi ogromne wyzwanie dla podmiotów włączonych w jego realizację.

 Jego wartość to ponad 99 mln zł, z czego dofinansowanie unijne wynosi 85 mln zł, a fundusze te umożliwią stworzenie usług z zakresu: Telemedycyny - prowadzenie zdalnych konsyliów lekarskich, zdalnych konsultacji między lekarzem i pacjentem.  Portalu obsługi pacjenta - możliwość zdalnego umawiania wizyt bądź zabiegów, przeglądania historii choroby przez pacjentów (historia hospitalizacji i wizyt ambulatoryjnych) . Portalu zarządzania wiedzą - umożliwiającego udostępnianie i prezentowanie pacjentom informacji dotyczących różnych dolegliwości i chorób, a także ich profilaktyki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Włamują się na konta facebookowe jastrzębian Włamują się na konta facebookowe jastrzębian

Prezydent przekazała aparat USG dla WSS 2 Prezydent przekazała aparat USG dla WSS 2

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
szczepionkowy faszyzm30.10.2018 23:44

A kto w ogóle ten teatrzyk za nasze pieniądze nazwał "służbą zdrowia"?
Komu oni służą? Bo chyba nie pacjentowi...
Uchowaj mnie Panie Boże przed współczesną medycyną i jej przedstawicielami handlowymi, których ktoś nazwał "lekarzami"...

Gość30.10.2018 22:21

Diagnozę postawi dr Google a co z receptami?

Gość30.10.2018 20:42

Do ona

Pielęgniarka jest na oddziele. A w rejestracji recepcjonistka lub inne stworzenie papierkowe.

Ona30.10.2018 14:39

Pielęgniarka siedzi w rejestracji A na oddziałach braki, siedzą i dostają kasę za parzenie kawki może tak trochę zainteresowania że strony kierownictwa

do rudej rejestratorki w WSS230.10.2018 10:34

Komputeryzacja - śmieszne.
W okienku stoi pacjent a po tamtej stronie dobrobytu NFZ 2 słownie dwie baby. I nie potrafią sobie przekazać papierka z reki do ręki. Jak za komuny jedna od czytania a druga od pisania teraz zatrudnią jeszcze z 5 do komputera.

Obserwator30.10.2018 9:41

XXI wiek w szpitalach, dobra wiadomość. Oby zafunkcjonowało tak jak to jest opisane.

Tragifarsa30.10.2018 9:15

Po co stać pod okienkiem jak można przez e-meila dowiedzieć sie ze termin to 2020 rok...

Pokaż wszystkie opinie (10)