Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -4°-5°
10 grudnia 2018

Kobieta miała narkotyki w bieliźnie

Kobieta miała narkotyki w bieliźnie
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci zatrzymali 32-latkę, która była poszukiwana. Kobieta miała przy sobie narkotyki, które ukryła w bieliźnie. Teraz grożą jej trzy lata więzienia.

W nocy z czwartku na piątek, około godziny 2.40 podczas patrolowania ulicy Arki Bożka policjanci zauważyli kobietę i mężczyznę, którzy na widok mundurowych zaczęli się nerwowo zachowywać.

- W wyniku podjętych czynności okazało się, że 32-latka jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Katowicach. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do komendy. Podczas przeszukania policjantka znalazła w bieliźnie zatrzymanej dwa woreczki strunowe z białym proszkiem - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Za posiadanie substancji zabronionych zatrzymanej grożą 3 lata więzienia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Radio Teheran10.12.2018 12:07

Dzwoniła do naszego radia o pomoc, czy dozwolone jest posiadanie 1, 2 czy 3 woreczków.
Powiedzieliśmy jej, że można mieć 2.
To o co pretensje. Nie rozumiem...

Przodowy10.12.2018 10:21

To patola a nie kobieta

Komentator10.12.2018 7:56

Szczwana babeczka.