Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°13°
TEB
20 maja 2019

Prezes Ozon w Radiu Maryja o przyszłości górnictwa

Prezes Ozon w Radiu Maryja o przyszłości górnictwa
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej Daniel Ozon zapewniał, podczas programu w Radiu Maryja i telewizji Trwam o dobrej przyszłości jastrzębskich kopalń.

Prezes Ozon uzasadniał, że Jastrzębska Spółka Węglowa ma dobre perspektywy rozwoju, jako producent węgla koksowego. Surowiec ten znajduje się na liście produktów strategicznych Unii Europejskiej. Do 2030 spółka zakłada zwiększenie wydobycia z 15 mln ton do 19 mln ton.

- Czujemy się odpowiedzialni, za 27 tys. miejsc pracy w całej grupie JSW i kolejne miejsca pracy w firmach zależnych od górnictwa. Staramy się przygotować zarówno na okresy koniunktury jak i dekoniunktury. Ciągle inwestujemy, dla przykładu podam, że każdego roku musimy wydrążyć pod ziemią ok. 70 km nowych chodników – mówił prezes JSW.  

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kopalnia "Borynia" zostanie przekazana do SRK? Kopalnia "Borynia" zostanie przekazana do SRK?

Akcje JSW poniżej 30 zł i dalej lecą w dół Akcje JSW poniżej 30 zł i dalej lecą w dół

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (66)
rudy023.05.2019 13:34

Panie Ozon, ,,Kończ waść !!!!!!

RM czyli kłamstwa na całego23.05.2019 11:51

RM jest rozgłośnią, która ma na celu zniszczenie Polski. Każdy kto tam się pojawi jest traktowany przez Polaków jako wspierający niszczenia nas wszystkich. Rydzyk jest przestępcą i musi zostać w końcu aresztowany, osądzony i osadzony. Tak jak kościelne pedofile. Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że ci zboczeńcy są bezkarni. Karani byli tylko cywile. Powoli zaczyna się rozliczanie kościelnych przestępców. Rydzyk wie, że on też się doczeka swego. Jest gotowy do ucieczki. Wiele na to wskazuje. Każdy może słuchać czego chce ale stacje masowego rozgłaszania kłamstw nie mają do tego prawa.

do Ania 22.05.2019 19:24

Radio Maryja sieje nienawiść religijną, jest peryferiami, zaściankiem Kościoła Katolickiego. Pokazywać sie w takim niszowym "medium" jest dyshonorem. Ale czy prezes w pogoni za utrzymaniem stanowiska wie, co to jetst dyshonor?

Ania do Gość22.05.2019 16:39

Czyli rozumiem, ze atakujesz Ozona, bo wypowiedział sie dla Radia Maryja?
I ty mówisz o tolerancji .... niech kazdy słucha czego chce. Wśród akcjonariuszy są osoby, które oglądają TVN i takie, które słuchają Radia Maryja.... każdy szuka informacji tam, gdzie uważa....

Lowerboj22.05.2019 13:11

@Gość "mnie, jako współudziałowcowi (posiadam akcje) nie podoba się to" Po co masz mieć wrzody na żołądku? Sprzedaj akcje, póki jeszcze są coś w ogóle warte i zainwestuj może w jakieś hektary na obrzeżach.

Gość22.05.2019 9:52

Mógł odmówić. Zresztą wątpię, że w takie medium zaprasza bez korzyści. Tak, czy inaczej mnie, jako współudziałowcowi (posiadam akcje) nie podoba się to.

Ania do Gość22.05.2019 8:52

Ok, zgadzam sie z Tobą i nie jestem fanką tego medium, ale z drugiej strony-prezes misl odmówić odpowiedzi na pytanie, mial nie przyjąć zaproszenia? Szanuje jako mieszkanka Ozona i wydaje mi sie, ze ten zarzut jest dziwny....

Pokaż wszystkie opinie (66)