Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
27 maja 2019

Wielki pokaz ogni sztucznych na Stadionie Miejskim

Wielki pokaz ogni sztucznych na Stadionie Miejskim
fot. pixabay

Wielki Piknik Jastrzębskiej Spółki Węglowej odbędzie się w najbliższą sobotę. Wystąpią bracia Golcowie, Łzy, Blue Cafe. Impreza zakończy się pokazem ogni sztucznych.

Na murawie stadionu miejskiego przy ul. Harcerskiej osiem drużyn powalczy w siedmiu widowiskowych konkurencjach. O tytuł najlepszej drużyny powalczą reprezentacje KWK Pniówek, KWK Budryk, oraz Ruchów Knurów, Szczygłowice, Borynia, Zofiówka i Jastrzębie. Stawkę uzupełni drużyna Biura Zarządu i ZWP.

- Po emocjach sportowych przyjdzie czas na dawkę dobrej muzyki, którą zapewnią muzyczne gwiazdy. Na scenie pojawią się Łzy, a także zespół Blue Cafe świętujący 20-lecie swojej pracy artystycznej. Muzycznym zwieńczeniem pikniku będzie koncert zespołu Golec uOrkiestra. Bracia Łukasz i Paweł od ubiegłego roku również świętują 20-lecie swojej muzycznej działalności, więc jastrzębianie będą mieli okazję wysłuchać największych przebojów zespołu - informuje Jastrzębska Spółka Węglowa.

Warto wspomnieć o innych atrakcjach, które tego dnia czekać będą na wszystkich gości pikniku. Do wspólnej zabawy zapraszamy zwłaszcza najmłodszych, dla których z okazji Dnia Dziecka przygotowana zostanie specjalna strefa zabaw usytuowana w jarze przy os. Barbary oraz hali Omega.

Wielki Piknik JSW zakończy pokaz sztucznych ogni.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie wygrywa z Odrą Opole 2:0 GKS Jastrzębie wygrywa z Odrą Opole 2:0

GKS Jastrzębie remisuje z  Bełchatowem GKS Jastrzębie remisuje z Bełchatowem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
Pokaz ogni ...14.06.2019 10:18

odbędzie się przed domem w którym mieszka Pani Prezydent Hetmann. Potem odbędzie się feta do 24:00 a może dłużej. Proszę zapewnić nam pifo. Dosłowny cytat, też kobiety: "Bo nam sie nalerzy"

zbliżają się dni Jastrzębia13.06.2019 20:27

Zbliża się weekend miasta.
Apelujemy do Pani Prezydent o przypilnowanie aby zachowanie się organizatorów było zgodne w życzeniem mieszkańców bloków wokół stadionu. Impreza musi się skończyć o 22:00. Nie 5 czy 10 minut później. Mieszkańcy bloków nie mają się gdzie podziać, choć nie mają ochoty na słuchanie łomotu zakończonego wybuchami i błyskami. Nasze miasto ma uczyć kultury a nie lekceważenia innych. To miasto nie należy do PiS. A to zobowiązuje.

do popieramy 13.06.2019 13:26

Bardzo słuszne uwagi i sugestie. Pani Prezydent powinna zabrać głos i przedstawić co zrobiła w tej sprawie.

Popieramy - mieszkańcy 401 do 41802.06.2019 17:45

Głośna impreza w środku miasta może trwać tylko do 22:00 Ani minuty później. Chamstwo organizatorów i urzędniczych miernot, którzy wynajęli stadion JSW znów pokazuje się w pełnym rozkwicie. Proponujemy zwolnienia wśród urzędników za niedopilnowanie organizacji. JSW musi nam zapłacić odszkodowanie za hałas po 22:00. Nie mamy pretensji do pracowników JSW. Oni mają prawo się zapomnieć. Organizatorzy nie mają tego prawa. Muszą za to odpowiedzieć. Od dziś każdy mieszkaniec może śmiecić, załatwiać się na środku chodnika i wykazywać się innym chamstwem. Dostał przyzwolenie JSW oraz urzędników. Władza naszego kraju, działa podobnie jak organizatorzy "pikniku JSW". Ta spółka ma władze pochodzące z PiS, więc nie można się dziwić temu chamstwu.
Oczekujemy przeprosin i finansowego zadośćuczynienia

Skończyło się o 23:3002.06.2019 11:11

Chamstwo organizatorów przekroczyło granicę. Organizatorzy czyli JSW przy poparciu urzędników z UM poparło pokaz buty i lekceważenia mieszkańców. Uczestnicy z JSW dowiedzieli się, że od wczoraj mogą wszystko. Nie obowiązują ich już żadne zasady. To było działanie celowe. Zadanie postępującego niszczenia Polski zostało wykonane. Organizatorzy już szykują portfele. Będą wysokie premie za łamanie norm współżycia. Głupsi mogą więcej.

Gość02.06.2019 0:48

Było super, Golce mega profesjonalni i przesympatyczni. Była moc!!! Dobra muza.

Rylok01.06.2019 23:33

A no jo liczył na lasery.

Pokaż wszystkie opinie (38)