Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
27 kwietnia 2020

Impreza na dachu. To będzie majówka!

Impreza na dachu. To będzie majówka!

Już niedługo majówka. Zwykle w tym czasie w Jastrzębiu organizowane są imprezy. Tym razem będzie inaczej. Jednak nie oznacza to, że jesteśmy skazani na nudę. Szykuje się domówka na dachu!

DJ Wąski, czyli Wojtek Antulius, już rozbujał osiedle Gwarków. Balkonowe disco polo umiliło życie jastrzębian w czasie epidemii. Bez wychodzenia z domów wzięli udział w wielkiej imprezie muzycznej. Mieszkańcy przeważnie byli zadowoleni z tej możliwości. Jednak w czasie majówki szykuje się prawdziwa bomba.

DJ Wąski znowu będzie w akcji. Tym razem jego punkt dowodzenia będzie znajdował się na dachu Spółdzielni Mieszkaniowej Nowa. Właśnie stamtąd w sobotę, 2 maja, w świat polecą energetyczne dźwięki. Będzie to majówka, która długo będzie się wspominać. Jedyna w swoim rodzaju. Start planowany jest na godz. 18:00, zakończenie - 21:00.

- Szykuje się niesamowita impreza. Zapraszamy do wspólnej domówki. Już za kilka dni będziemy wspólnie się bawić. Koronawirus nie przeszkodzi nam w majówkowych planach - zapowiada Ewelina Auguścik, przewodnicząca Zarządu Osiedla Gwarków i pomysłodawczyni przedsięwzięcia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W sobotę balkonowe party na Wielkopolskiej W sobotę balkonowe party na Wielkopolskiej

Wirtualna majówka i pomoc dla pani Gabrysi Wirtualna majówka i pomoc dla pani Gabrysi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (69)
Mieszkaniec10601.05.2020 20:08

Muzyka jak muzyka mi ten repertuar nie do konca pasuje, ale inicjatywa fajna. Mam male dziecko, ale te 2h bym przezyl, tym bardziej ze czasami gorzej zachowuja sie Ci sasiedzi co im najbardziej przeszkadza ta impreza. Ale jak w sezonie w piatek i sobote od 16-22 dudni knajpa za Supersamem to jakos nikomu nie przeszkadza? Nikt nie dzwoni po Policje, nie straszy karami administracyjnymi? No to jak nie ma imprezy Waskiego, to imprez pod Supersamem tez nie bedzie...

Majka28.04.2020 17:35

Ludzie ile w was jadu i nienawiści jesteście po prostu tragiczni.Człowiek coś robi bezinteresownie a wam się nic nie podoba. Ci co piszą że im się nie podoba że daremna nuta to widocznie nie mają co robić.

Gość28.04.2020 13:25

Brawo! Tańczymy! Bawimy się !

Rudy-10228.04.2020 13:21

Ruda tańczy jak szalona,
Ludzie lampią na balkonach.

DJ Wąski dżingle puszcza,
Tkanka brzuszna się odtłuszcza.

sedes 28.04.2020 13:09

Show must go on 12.24 jacy wszyscy? Parę osób to nie wszyscy.90%ludzi chce spokojnie mieszkać a nie jakiegoś pseudo dj słuchać.Koles 50na karku i dj.

Czubaka28.04.2020 13:04

Ja nie czekam. Precz z wieśniacką imprezą.

Show must go on28.04.2020 12:24

Ewelina, WSZYSCY jesteśmy z Tobą!

Kręcą nosem tylko nieliczni malkontenci, podstawieni przez konkurencję.

Wszyscy, absolutnie wszyscy na Wielkopolskiej i nie tylko tam, czekają na to wybitne przedsięwzięcie kulturalne!

do Gość Dziś o 8:5928.04.2020 11:51

Obyś się nie zdziwił cwaniaku bo karawana może nie pojechać dalej. Jeśli ktoś chce spokoju a nie niechcianych wyjców po oknami to dla ciebie, prostacki typie, jest ujadaczem?

A ty lansujesz siee28.04.2020 11:31

Ale mają parcie na szkło niektórzy. Samorządy i Gołębie nie wypala to zawsze można zostać prezeską np. Jsw miotly i mopy albo Jsw pszczoły i czereśnie.

Jessica28.04.2020 9:26

Dyskotekę to sobie zbudować i w te zbudowane mury chętnych zapraszać a nie na siłę wbrew większości mieszkańców serwować głośną muzykę i lasery w oczy.A w ogóle co ci państwo intelektualnie sobą reprezentują...

Pokaż wszystkie opinie (69)