Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-3°
20 maja 2020

Jastrzębska Spółka Węglowa kupuje kamery termowizyjne [video]

Jastrzębska Spółka Węglowa kupuje kamery termowizyjne [video]
fot. JSW. S.A.

Jastrzębska Spółka Węglowa zakupiła kamerę termowizyjną dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2. Umożliwi to zdalny pomiar temperatury, co jest ważny szczególnie w czasach epidemii koronawirusa. Koszt urządzenia to ponad 100 tys. zł  

JSW przeznaczyła ok. 4 mln złotych na wsparcie służby zdrowia. Szpitale w naszym regionie otrzymały ok. 2 mln zł, które przeznaczono na zakup: kombinezonów, maseczek lekarskich, respiratorów.

Zobacz materiał filmowy JSW 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Związkowcy chcą po 120 tys. zł dla górników [video] Związkowcy chcą po 120 tys. zł dla górników [video]

Dzieci z klas I-III wróciły do szkół Dzieci z klas I-III wróciły do szkół

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Korona Wirós24.05.2020 12:31

@M

"JSW to powinna zainteresowac się pracownikami firm"

JSW to powinna wiele rzeczy, ale kiedy ma się nieudolnych decydentów, to pozostają płonne nadzieje. Co zrobić?

Gość22.05.2020 6:38

200 milionów straty w pierwszym kwartale. Dobrze jest.

Onnn22.05.2020 6:07

Ewolucja nas wszystkich poróżniła dla przetrwania gatunku - jeden jest spokojny, drugi jest choleryk, inny lubi ryzyko a następny lubi ciepłe papcie. A ewolucja wybierze kto przetrwa. Ot i cała prawda.

Gość21.05.2020 20:25

U nas nie robili testów i chwaliki się jacy jesteśmy cudowni. Teraz robią tylko trochę i nie podają wyników a prawda jest okrótna i bolesna. Górnicza brać pod młotek i będzie spokój począwszy od biurw i zz

M21.05.2020 19:52

JSW to powinna zainteresowac się pracownikami firm, którzy z powodu bezsenspwnego postoju na Pniowku zostaja na lodzie... Na bezpłatnym. Chyba ma jakiś wpływ na swoich kontrahentów i może na nich wymusić ludzkie traktowanie pracowników.

kret21.05.2020 17:26

Jesteście idiotami !!!!!!

Gość20.05.2020 15:39

Dobra, niech będzie. Jedyna pozytywna wiadomość dzisiaj.

Filio20.05.2020 14:41

Do Ala
Dziś o 11:05. Zgadzam sie sąsiad górnik ostanio prawił pod klatką że on sie nie boi że wychodzą z szoli i maski na bok i tez dalej tabake sznupia po kryjomu. Jak ktos nie ma mózgu, to nie bezie miał. Później się dziwią,ze ludzie sa na nich wkurzeni tak samo jak sprzątaczki w biurach opowiadał kolega nie noszą maseczek i ekspresowa sprzataja zamiast 8 g to sa w pracy 3 g to jest mistrzostwo świta co one tam powycierają dobrze te biurka, klawiatury itp. a bakterii tam najwiecej. Żadnej kontroli nie ma samopas każdy chodzi ale co tam Spła zapłaci można nie robić a zarobić.

Do Ala20.05.2020 14:38

Widać że jesteś zakompleksioną żoną listonosza ;) bo twój chłop bal się roboty na Kopalnii a teraz beczysz ha ha ha

Ala20.05.2020 11:05

Brawo górnicze rodziny! Tak trzymać! I nie mówcie mi że na Śląsku robi się najwięcej testów bo w Mazowieckim jest 180tys zrobionych i 3tys zarażonych.... A na Śląsku mamy zrobionych 60 tys testow i 5,500 zarażonych! Nie mówcie mi też o charakterystyce pracy Górnika, bo w innych zakładach pracy też są niewielkie odstępy, w czeskich kopalniach rowniez nie ma takiego % zarażonych jak w Polsce. To jest właśnie mentalnośc naszych wspaniałych rozpasanych przywilejami górnik ! Obciąć im pensje o 30% to zejdą na ziemię i skończą bujać w oparach absurdu!

Pokaż wszystkie opinie (13)