Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°
7 lipca 2020

JKH GKS Jastrzębię będzie bronić trofeum

JKH GKS Jastrzębię będzie bronić trofeum
fot. JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie ponownie wystąpi w międzynarodowym towarzyskim Turnieju o Puchar RT Torax w Porubie. Hokeiści będą bronić trofeum, którego są posiadaczem.  

Rywalami jastrzębian na obiekcie w dzielnicy Ostrawy będą kolejno: HC RT Torax Poruba (31 lipca, godz. 18:00), Dukla Jihlava (5 sierpnia, godz. 18:00), SK Horacka Slavia Trzebić (6 sierpnia, godz. 17:30), VHK Robe Vsetin (12 sierpnia, godz. 16:00), LHK Jestrzabi Prościejów (13 sierpnia, godz. 16:00) i HC Frydek-Mistek (14 sierpnia, godz. 16:00). Dodajmy, że w kadrze ostatniej z wymienionych drużyn jest Ondrej Raszka, którego naszym kibicom przedstawiać nie trzeba.

Pierwszym sparingowym przeciwnikiem, z którym przyjdzie się zmierzyć na Jastorze, będzie węgierska drużyna  HC Debreczyn. Mecz odbędzie się 21 sierpnia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH pewnie zwycięża z mistrzami Polski! JKH pewnie zwycięża z mistrzami Polski!

JKH GKS wygrywa z Zagłębiem Sosnowiec 7:2 [video] JKH GKS wygrywa z Zagłębiem Sosnowiec 7:2 [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!