Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -9°-8°
12 stycznia 2021

Piłkarze GKS trenują przed sezonem [video]

Piłkarze GKS trenują przed sezonem [video]
fot. GKS Jastrzębie

Piłkarze GKS Jastrzębie już przygotowują się do rundy wiosennej w Fortuna 1 Lidze. Na boisku przy ulicy Kościelnej już wznowiono treningi. 

Po raz pierwszy nasi zawodnicy po kilku tygodniach przerwy, podczas której trenowali jednak indywidualnie, spotkali się w piątek, 8 stycznia, kiedy to na boisku przy ul. Kościelnej przeszli testy szybkościowe i wytrzymałościowe. Dzień później również trenowali na Moszczenicy, a niedziela była dniem wolnym.

Od poniedziałku, 11 stycznia, rozpoczęła się jednak codzienna, ciężka praca. Nasza drużyna trenować będzie przez sześć dni w tygodniu, a jedynym wolnym dniem, poświęconym na regenerację, będzie niedziela.

W poniedziałek zespół spotkał się dwa razy. Przed południem pod okiem trenerów Pawła Ściebury, Łukasza Włodarka i Andrzeja Bledzewskiego oraz masażystki Natalii Legierskiej i fizjoterapeuty Szymona Kaźmierczaka, zawodnicy ćwiczyli w siłowni, a na godzinę 14:00 zaplanowano trening na boisku przy ul. Kościelnej. Podobnie będzie wyglądała środa, kiedy to również zaplanowano dwa treningi – rano w siłowni oraz po południu na boisku.

- W pozostałe dni, czyli wtorek, czwartek, piątek oraz sobotę trenerzy zaplanowali po jednym treningu. Piłkarze pracować będą na boisku przy ul. Kościelnej od godziny 10:00. Mimo, że zajęcia odbywać się będą z piłką, to nasz zespół nie może liczyć na taryfę ulgową. Okres zimowy to czas, kiedy treningi są najcięższe, a największa uwaga – przynajmniej w pierwszych tygodniach - poświęcona jest przygotowaniu motorycznemu, przez co z piłkarzy będą wyciskane siódme poty - informuje Klub GKS Jastrzębie. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rozstrzygnięcie w ostatniej tercji. JKH wygrywa Rozstrzygnięcie w ostatniej tercji. JKH wygrywa

Pewna wygrana Jastrzębskiego Węgla z Katowicami Pewna wygrana Jastrzębskiego Węgla z Katowicami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
trololo12.01.2021 20:59

Najlepiej zrobią jak skończą kariery, bo z tego poziomu to już nic nie będzie