Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°19°
23 czerwca 2021

Festyn w Parku Zdrojowym. Upominki dla dzieci

Festyn w Parku Zdrojowym. Upominki dla dzieci
fot. Organizatorzy

Warto zacząć wakacje od mocnego akcentu. W pierwszą wakacyjną niedzielę w Parku Zdrojowym odbędzie się festyn nie tylko dla dzieci, ale całych rodzin.

Organizatorem letniego festynu w niedzielę, 4 lipca, jest ekipa Stowarzyszenia Polska 2050 Jastrzębie-Zdrój.  Dzieci nie będą się nudzić, a wszystkie atrakcje są bezpłatne.

- Zapraszamy na ogromną dmuchaną  zjeżdżalnię, malowanie buzi, animacje, zajęcia taneczne, gry i zabawy m.in. takie jak : tor przeszkód, bierki giganty, chusta klanza, bańki mydlane i wiele innych zabaw i atrakcji. Nasi wolontariusze będą prowadzić konkursy z nagrodami! Każde dziecko dostanie słodki upominek – mówi Iwona Kalita, ze Stowarzyszenia Polska 2050.

 Festyn wzbogaci pokaz pierwszej pomocy wykonany przez strażaków, dzięki którym dzieci nauczą się odpowiednio reagować w sytuacji zagrożenia życia.

Szczegółowe informacje 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zobacz co będzie się działo. Zapowiedzi wydarzeń 4-10 sierpnia Zobacz co będzie się działo. Zapowiedzi wydarzeń 4-10 sierpnia

Co z miejscami parkingowymi w Zdroju? Co z miejscami parkingowymi w Zdroju?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Eeee25.06.2021 20:24

Szkoda ze już nie ma gdzie zaparkować...

Gość24.06.2021 13:52

A będzie Janusz Figo fago?

Raper klasztorny23.06.2021 14:18

Znaczy się TVN