Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°16°
Sklep Medicanna
15 listopada 2021

53-latek doniósł sam na siebie policjantom

53-latek doniósł sam na siebie policjantom
fot. Policja.pl

W Święto Niepodległości, po godzinie 18:00, mieszkaniec Jastrzębia zadzwonił na Policję z prośbą, aby go zatrzymano. Mundurowi spełnili jego prośbę.

53-letni jastrzębianin był poszukiwany wyrokiem Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju. Dotychczas mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Jednak 11 listopada, w dniu Święta Niepodległości, zadzwonił do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji z prośbą, aby go zatrzymano.

- Mundurowi natychmiast zjawili się pod wskazanym adresem, gdzie zastali zgłaszającego i jego partnerkę. Jak się okazało, 53-latek był faktycznie poszukiwany, wyrokiem Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju, celem odbycia kary. Najbliższe 6 miesięcy spędzi w zakładzie karnym - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ledwo stała na nogach. Matka 5-latka była kompletnie pijana Ledwo stała na nogach. Matka 5-latka była kompletnie pijana

Próbował zabić własną matkę. Zadał jej ciosy nożem, kiedy spała Próbował zabić własną matkę. Zadał jej ciosy nożem, kiedy spała

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Maniek15.11.2021 12:11

Dobra taktyka-przeczekać inflację na państwowym garnuszku ????

Gość15.11.2021 9:16

Rosnąca inflacja nie pozwala nawet na ukrywanie się, koszty są zbyt duże.

Instytut15.11.2021 7:32

Znaczy, że nagle obudził się w nim patriota, czy co?