Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 sierpnia 2012

Setlak zostaje w GKS 1962 Jastrzębie

Setlak zostaje w GKS 1962 Jastrzębie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Bartłomiej Setlak w rundzie jesiennej nadal będzie reprezentował barwy GKS 1962 Jastrzębie. Zawodnik szukał interesujących go ofert w wyższych klasach rozgrywkowych. Jedna z powodu braku interesujących ofert pomocnik pozostaje w Jastrzębiu.

Bartłomiej Setlak podpisał z klubem kontrakt, który obowiązuje do końca tego roku. Jest  to jednoznaczne z dyspozycją piłkarza w sobotnim meczu z GTS Bojszowy.

We wcześniejszych latach zawodnik grał w WSP Wodzisław Śląski, Naprzód Zawada oraz MFK Karvina. Ostatnie dwa sezony Setlak spędził w GKS 1962 Jastrzębie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Jonek23.08.2012 9:02

Do ataku dać Hajczuka i Dudzińskiego a Setlak na ławkę no i w drugiej połowie niech wejdzie.

Stefanek22.08.2012 23:10

To dlaczego nie idze gdzieś do 3 czy 2 ligi tam by dostał więcej niż u nas...Bo po prostu nie ma propozycji..taka prawda.

do stefanek22.08.2012 19:08

Mylisz się, chcieli go w bytomiu, ale blokada transferowa uniemożliwiła mu dołączenie do zespołu. Zresztą nie wiem czego wy chcecie od chłopaka, ma szanse grac wyżej to chyba normalne,że próbuje. To tak jak z pracą, masz lepsza to idziesz, proste...

leśny dziad22.08.2012 18:30

Z niewolnika nie ma pracownika. Wrócił z podkulonym ogonem. Wiele u mnie stracił, robiąc za plecami klubu takie machlojki, bo chciał zarobić sto zł więcej na miesiąc.

Stefanek22.08.2012 12:06

Nigdzie go nie chcieli to wraca na stare śmieci....