Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 września 2012

Zakończyła się Jastrzębska Akademia Brydża

Zakończyła się Jastrzębska Akademia Brydża
fot. ril / photoxpress.com

3 września zakończył się program "Jastrzębska Akademia Brydża". Uwieńczeniem projektu był turniej, w którym walczyli między sobą uczestnicy zajęć.

Turniej finałowy odbył się 2 kawiarni Omega. Wzięło w nim udział 12 par, w tym goście z Raciborza i Żor. Zwycięzcami zostali Artur Głowacki z Szymonem Krzyżaniakiem. Na drugim miejscu znaleźli się Wiktor Woźniak i Witold Białas, a na trzecim Krystyna Fudali i Maria Morstyn. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.

- Mamy nadzieję, że w młodych osobach udało nam się zaszczepić nowe sportowe pasje i jeszcze wielokrotnie zdecydują się gościć u nas w cotygodniowych turniejach poniedziałkowych - informuje klub jastrzębskiego brydża.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces jastrzębskiego brydża Sukces jastrzębskiego brydża

Dobre występy zawodników JKBS Jastrzębie Dobre występy zawodników JKBS Jastrzębie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gregory07.09.2012 14:49

Nie wiem kogo interesuje Jastrzębski brydż???
Dziś grają hokeiści a o tym nie piszecie......