Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
7 września 2012

Zakończyła się Jastrzębska Akademia Brydża

Zakończyła się Jastrzębska Akademia Brydża
fot. ril / photoxpress.com

3 września zakończył się program "Jastrzębska Akademia Brydża". Uwieńczeniem projektu był turniej, w którym walczyli między sobą uczestnicy zajęć.

Turniej finałowy odbył się 2 kawiarni Omega. Wzięło w nim udział 12 par, w tym goście z Raciborza i Żor. Zwycięzcami zostali Artur Głowacki z Szymonem Krzyżaniakiem. Na drugim miejscu znaleźli się Wiktor Woźniak i Witold Białas, a na trzecim Krystyna Fudali i Maria Morstyn. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.

- Mamy nadzieję, że w młodych osobach udało nam się zaszczepić nowe sportowe pasje i jeszcze wielokrotnie zdecydują się gościć u nas w cotygodniowych turniejach poniedziałkowych - informuje klub jastrzębskiego brydża.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dobre występy zawodników JKBS Jastrzębie Dobre występy zawodników JKBS Jastrzębie

Brąz pary z Jastrzębia na turnieju brydżowym Brąz pary z Jastrzębia na turnieju brydżowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gregory07.09.2012 14:49

Nie wiem kogo interesuje Jastrzębski brydż???
Dziś grają hokeiści a o tym nie piszecie......