Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
12 września 2012

Oddadzą hołd ofiarom sowieckich zbrodni

Oddadzą hołd ofiarom sowieckich zbrodni
fot. UM Jastrzębie

Jak co roku, 17 września, odbędą się uroczystości z okazji Dnia Sybiraka. Jastrzębianie oddadzą hołd ofiarom sowieckich zbrodni.

Obchody rozpoczną się o 10:30 od przemarszu przez cmentarz komunalny w Ruptawie. Uczestnicy przejdą od bramy głównej cmentarza do pomnika. Tam zostanie przedstawiony krótki program artystyczny, a także wystąpienia gości. Później zostaną złożone kwiaty i zapalone znicze.

W obchodach wezmą udział przedstawiciele związków kombatanckich, władz miasta, zakładów pracy, służb mundurowych oraz młodzież szkolna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkańcy Jastrzębia uczcili pamięć Sybiraków Mieszkańcy Jastrzębia uczcili pamięć Sybiraków

W Jastrzębiu świętowano Dzień Sybiraka W Jastrzębiu świętowano Dzień Sybiraka

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!