Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
3 października 2012

W sobotę Jastrzębski Węgiel zagra z Kielcami

W sobotę Jastrzębski Węgiel zagra z Kielcami
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

Pierwsze spotkanie Jastrzębskiego Węgla inaugurujące tegoroczne rozgrywki PlusLigi zostanie rozegrany w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu. Drużyna pomarańczowych zmierzy się z Effectorem Kielce.

Do sprzedaży przeznaczono pulę 700 biletów. Będą one do nabycia na dwie godziny przed meczem, czyli od godziny 15:00. Cena biletów to 25 złotych.

Są jeszcze dostępne karnety na mecze w sezonie 2012/2013. Dostępne będą tylko do 4 października. Można je kupić w siedzibie klubu lub za pośrednictwem strony kupbilet.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
jastrzębianin06.10.2012 21:04

Grodecki niech się wypałuje z karnetami po 300 zł - w zeszłym roku karnet kosztował 150 zł. i była to cena do przyjęcia. obecna cena jest za wysoka i niczym nie jest uzasadniona podwyżka

ptaszyn05.10.2012 8:12

Jestem tego samego zdania co przedmówca o wielkości hali sportowej! Taka salka to nadaje się na cyrk,jakiś objazdowy teatr a nie na sportową halę.Nie wiem dlaczego ludzie zarządzający tak płytko myślą! Duża hala duże wydatki to fakt ale i duże możliwości zysku,organizacji dużych imprez międzynarodowych itp. ale po co naszym włodarzom wystarczy jak Jastrzębie zagra z Cieszynem,Świerklanami itp.i od czasu do czasu zbierze się Liga Kobiet bądź Koło Gospodyń Wiejskich nie wspomnę o OSP! Zdaje mi się,że te czasy minęły młodych to nie rajcuje!

Koniu05.10.2012 7:54

Pomarańczowe to barwy niezwyciężone!!!

przykre, ale prawdziwe04.10.2012 14:16

za mała hala jest i tyle, mówiłem, ze takie duże miasto w gęsto zaludnionym terenie powinno mieć halę przynajmniej taką jak ma Rzeszów, czyli ponad 5000

Frania04.10.2012 12:49

Posprzedawali karnety ludziom z pobliskich wiosek a jak przyjda porazki to większośc z nich nie będzie chodziła,a te 700 biletów to niech sobie w buty wsadzą!!!

kibic jastrzębia04.10.2012 8:26

Te 700 biletów to,co grad nie wybił a woda nie zabrała! Mają dla naiwnych wierzących że coś zobaczą

ptaszyn04.10.2012 7:21

Z tymi biletami to bywa ciekawie,w ubiegłym roku sąsiad poszedł,stracił 50,- bo z synkiem a miejsce miał przy głośnikach i przed nosem skaczących i rozgrzewających zawodników! Zostało te 700 biletów w tych najgorszych miejscach i tam pchać się nie widzi,no a karnet no,no ładna cena.

Pokaż wszystkie opinie (18)