Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 października 2012

Będzie można się sprawdzić w teście Coopera

Będzie można się sprawdzić w teście Coopera
fot. sxc.hu

Już niedługo jastrzębianie będą mogli się sprawdzić w teście Coopera. 26 października na stadionie miejskim odbędzie się test, w którym zadaniem będzie pokonanie jak największego dystansu w czasie 12 minut.

Uzyskany wynik określany będzie w zależności od wieku i płci. Pierwszy test rozpocznie się 26 października o godz. 18:00 na Stadionie Miejskim. Drugi o godz. 18:45, a trzeci o 19:15.

Organizatorem II Jastrzębskiego Testu Coopera jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu

Z OWN "wyszło" dziesięć leżaków Z OWN "wyszło" dziesięć leżaków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość21.10.2012 19:30

Sprawdze się bo ciekawy jestem. Kiedyś biegałem 3400m i byłem zadowolony