Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
22 października 2012

Za darmo będą uczyć kobiety samoobrony. Zapisy

Jastrzębska straż miejska organizuje bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. Zapisywać można się od 23 października, a sam kurs rozpocznie się 3 listopada.

- Celem kursu jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, zdobycie oraz pogłębienie wiedzy pomocnej w przewidywaniu niebezpieczeństw oraz rozwinięcie umiejętności niezbędnych w trakcie stosowania odpowiednich działań zapobiegawczych - informują organizatorzy.

Zajęcia realizowane będą w salach sportowych Zespołu Szkół nr 6 przy ul. Harcerskiej 12 oraz hali widowiskowo-sportowej przy al. Jana Pawła II 6. Zajęcia będą trwały około 1,5 godziny.

Jak informują organizatorzy, deklaracje uczestnictwa można składać od 23 października w godz. 7:30-14:30  w siedzibie Straży Miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju, Al. Piłsudskiego 60  pokój 8 A tel. 32 47 85 288. Więcej informacji tutaj.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość25.10.2012 18:28

czyżby szkolił były komendant Marek W. ???