Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
8 grudnia 2012

JKH GKS Jastrzębie zwycięża na wyjeździe 3:0

JKH GKS Jastrzębie zwycięża na wyjeździe 3:0Zdjęcie archiwalne
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Zwycięstwem 3:0 zakończył się mecz między Unią Oświęcim a JKH GKS Jastrzębie. Dwa gole zaliczył Miroslav Zatko, który jeszcze w ubiegłym sezonie grał w drużynie z Oświęcimia.

Jastrzębianie od początku spotkanie prezentowali się lepiej. Choć podopieczni Jirziego Reznara mieli kilka sytuacji na zdobycie bramki to udało się dopiero w ostatnią minutę pierwszej tercji. Wtedy strzałem z backhandu popisał się Miroslav Zatko.

Na rozpoczęcie drugiej tercji jastrzębianie ponownie zdobyli bramkę. PO podaniu Richard Krala wynik ponownie podwyższył Miroslav Zatko. Drużyna gospodarzy widocznie nie radziła sobie na lodowisku. Choć stworzyli kilka groźnych sytuacji nie pokonali dobrze spisującego się w bramce Kamila Kosowskiego.

W ostatniej tercji to dalej zawodnicy JKH GKS Jastrzębie kontrolowali sytuację. W 44. minucie trzecią bramkę na koncie jastrzębian zapisał Richard Bordowski, który wykorzystał ostanie sekundy grania w przewadze. 

Aksam Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
0:1 - Zatko - Kral (19:21)
0:2 - Zatko - Kral, Kapica (23:13)
0:3 - Bordowski - Słodczyk (43:19, 5/4)

Unia Oświęcim: Fikrt - Skrzypkowski, Nikołow, Chomka, Rzeszutko, Różański - Prokopczik, Piekarski (2), Jakubik (6), Tabaczek, Sarnik - Gabryś, Połącarz, Jaros, Adamus, Modrzejewski - Wojtarowicz.

JKH GKS Jastrzębie: Kosowski - Zatko (2), Górny, Danieluk, Kral (6), Kapica - Labryga, Bryk, Sulka, Słodczyk, Bordowski (2) - Dąbkowski, Mat. Rompkowski, Kulas (2), Kogut, Salamon.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
zaba08.12.2012 21:25

brawo!