Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
10 stycznia 2013

Jastrzębianie z pucharem w biegach na orientację

Jastrzębski klub "Jedynka" zdobył Klubowy Puchar Śląska w biegach na orientację na rok 2012. Do duży sukces młodego klubu.

Jastrzębski klub powstał zaledwie 5 lat temu, a już udało mu się osiągnąć spory sukces. UKS ZSZ "Jedynka" okazał się lepszy od klubu z Gliwic, który zajął drugie miejsce oraz klubu z Rybnika, który uplasował się na trzeciej pozycji.

- Sukces cieszy a apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego rok 2013 to dla klubu rok wielkich wyzwań i ambicji, które będą realizować tak jak potrafią najlepiej - zapowiadają władze klubu.

Klubowy Puchar Śląska to cykl imprez mający na celu wyłonienie najlepszego klubu i najlepszych zawodników województwa śląskiego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

UKS ZSZ-Jedynka wróciła z trzema medalami UKS ZSZ-Jedynka wróciła z trzema medalami

Biegi na orientacje z okazji 50-lecia miasta Biegi na orientacje z okazji 50-lecia miasta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!