Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
 0°-2°
8 kwietnia 2013

Zryw Bzie przegrał z Olzą Pogwizdów sparingu 1:4

Olza Pogwizdów wygrała sparingowe spotkanie ze Zrywem Bzie, które odbyło się w sobotę. Honorową bramkę dla Bzia strzelił Damian Cholewa.

Pierwsza bramka w meczu padła w 19. minucie, a jej strzelcem był zawodnik Olzy - Grzybowski. Po tym ciosie Zryw zaczął atakowac i udało mu się wyrównać po strzale Cholewy, który otrzymał dobre podanie ze środka pola. Na przerwę drużyny schodziły więc z wynikiem remisowym.

W drugiej połowie w szeregach Zrywu doszło do wielu zmian, ale one nie poprawiły obrazu gry. Bramki zaczęli zdobywać wyłącznie zawodnicy Olzy. Na 2:1 podwyższył z rzutu wolnego Wawrzyczek. Zryw próbował strzelać, ale wszystkie uderzenia były niecelne. To się szybko zemściło, Olza przeprowadziła kontrę, a piłkę do bramki znów kopną Grzybowski. Wynik 4:1 ustalił Kwiczała.

W sobotę Zryw zagra mecz z Płomieniem Czuchów. Odbędzie się on na ul. Spółdzielczej. Mecz z Kamieniem i pozostałe spotkania, które miały się odbyć w ten weekend zostały przeniesione na 8 i 9 czerwca.

GKS wygrywa z Podbeskidziem. Gol w ostatnich minutach! GKS wygrywa z Podbeskidziem. Gol w ostatnich minutach!