Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
12 kwietnia 2013

JKST Jastrzębie na 1. miejscu w klasyfikacji klubowej

JKST Jastrzębie na 1. miejscu w klasyfikacji klubowej
fot. JKTS

W zeszłą sobotę rozgrywany był Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatek i Skrzatów w tenisie stołowym. Zawodnicy Jastrzębskiego Klubu Tenisa Stołowego Jastrzębie wrócili z niego z medalami.

W Łaziskach Górnych odbywał się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatek i Skrzatów. W zawodach udział wzięło 17 zawodniczek i 35 zawodników z całego województwa. Wśród dziewczyn drugie miejsce zajęła Anna Kubiak, a jej klubowe koleżanki Weronika Tomczak i Laura Kałużny odpowiednio czwarte i szóste. Wysoko uplasowali się także Bartłomiej Skórko, który zajął drugie miejsce i Filip Borkowski, który zawody zakończył na miejscu piątym.

Jastrzębski klub zakończył udział w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Skrzatów i Skrzatek na pierwszym miejscu w klasyfikacji klubowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie ośrodek szkolenia tenisa stołowego? Będzie ośrodek szkolenia tenisa stołowego?

Złoto jastrzębianek na Andro Kids Open 2014 Złoto jastrzębianek na Andro Kids Open 2014

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!