10°
12 kwietnia 2013

JKST Jastrzębie na 1. miejscu w klasyfikacji klubowej

W zeszłą sobotę rozgrywany był Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatek i Skrzatów w tenisie stołowym. Zawodnicy Jastrzębskiego Klubu Tenisa Stołowego Jastrzębie wrócili z niego z medalami.

W Łaziskach Górnych odbywał się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatek i Skrzatów. W zawodach udział wzięło 17 zawodniczek i 35 zawodników z całego województwa. Wśród dziewczyn drugie miejsce zajęła Anna Kubiak, a jej klubowe koleżanki Weronika Tomczak i Laura Kałużny odpowiednio czwarte i szóste. Wysoko uplasowali się także Bartłomiej Skórko, który zajął drugie miejsce i Filip Borkowski, który zawody zakończył na miejscu piątym.

Jastrzębski klub zakończył udział w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Skrzatów i Skrzatek na pierwszym miejscu w klasyfikacji klubowej.