Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 kwietnia 2013

Młodzi hokeiści z JKH wicemistrzami kraju

W niedzielnym meczu finałowym, młodzicy JKH GKS Jastrzębie przegrali z Naprzodem Janów. Mecz był wyrównany, a o zwycięstwie zadecydowały detale.

Przed finałem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików oba zespoły mierzyły się ze sobą już trzykrotnie. Wszystkie mecze były zwycięskie dla zawodników z Janowa. Spotkanie, które miało miejsce w niedzielę było najbardziej wyrównane. Mimo to spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2 dla drużyny Naprzód Janów.

Nagroda dla najlepszego strzelca turnieju finałowego trafiła do napastnika jastrzębskiego zespołu, Krzysztofa Bryka, który w pięciu meczach strzelił 14 bramek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!