Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 maja 2013

Łukasz Polański odchodzi z Jastrzębskiego Węgla

Łukasz Polański odchodzi z Jastrzębskiego Węgla
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

Zawodnik, który od sezonu 2010/2011 występował w drużynie z Jastrzębia odchodzi do Effectora Kielce. Jak powiedział Łukasz Polański, powodem jego decyzji była duża konkurencja na pozycji środkowego w klubie.

Argumentami, które przemawiały na korzyść drużyny z Kielc była możliwość gry w podstawowym składzie, a także trener - Dariusz Daszkiewicz. Zawodnik zetknął się z nim już wcześniej, kiedy trenował w polskiej reprezentacji kadetów. Klub próbował pozyskać Polańskiego już latem ubiegłego roku wtedy jednak siatkarz postanowił pozostać na Śląsku.

Na razie wiadomo, że w jastrzębskim klubie na pozycji środkowego pozostał Rob Bontje. Z klubu natomiast odszedł inny środkowy Russell Holmes.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Fretka24.05.2013 17:04

W sumie i tak dopiero w tym sezonie pojawiał się częściej na parkiecie - pozostaje życzyć mu szczęścia, nie jest on pierwszych, który odszedł znudzony kwadratem rezerwowych :D

Janusz24.05.2013 7:46

A gdzie sa wychowankowie???

do M24.05.2013 7:41

święte słowa. Nie wychodziło z gwiazdami to może wyjdzie z solidnością. Szkoda słów na tłumaczenia dla debili co pewnie nigdy nie byli na siacie i nie rozróżniaja przyjmujacego z atakującym

x23.05.2013 17:01

komu teraz bede klaskał klaskaczem?

do M23.05.2013 14:11

walczymy o medal czy utrzymanie z takimi grajkami?

M23.05.2013 13:42

Jeśli dla kogoś Alen Pajenk (27 lat), Nicolas Marechal (26 lat), Dimitris Filipow (23 lata) to emeryt, to ja się pytam jak Ty człowieku chcesz dożyć 67 lat i swojej emerytury?! Ci ludzie są w kwiecie wieku, z doświadczeniem, ale nie starzy na bardzo dobrą grę i spokojnie "parę" ładnych lat jeszcze pograją. Brak słów po prostu, wiecznie źle... Bo Masny ma 34 lata? I co z tego?! Dla przypomnienia po tym sezonie został wybrany najlepszym rozgrywającym Plusligi. Rozliczajmy graczy po sezonie z jakości ich gry, a nie teraz... I zaakceptujmy zdrowe podejście do SPORTU, nie tylko siatkówki - trzeba wspiąć się na wyżyny, żeby wygrać, ale trzeba być świadomym tego, że można ponieść też porażkę. Jeżeli to w końcu większość zrozumie, to jeśli tylko włożą wszystkie siły i serce w grę co będzie zauważalne dla kibica, a nawet przegrają, to zdecydowanie inaczej będzie się ich oceniać po takim sezonie, niż po minionym, gdzie momentami wyglądali jakby każdy grał tylko dla siebie... Zostawmy oceny na później..

do fgh22.05.2013 21:36

zamiast dać szansę polakom ściąga się emerytów, którzy i tak mają gdzieś ten kraj i te miasto a przede wszystkim kibiców.

Pokaż wszystkie opinie (16)