Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
22 maja 2013

W Jastrzębiu powstanie Terenowy Punkt Paszportowy

W Jastrzębiu powstanie Terenowy Punkt Paszportowy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W związku ze zmianami, jakie wprowadzono w województwie śląskim, w Jastrzębiu-Zdroju powstanie punkt paszportowy. Będzie można w nim nie tylko złożyć wniosek ale i odebrać gotowy już paszport.

Terenowy Punkt Paszportowy powstanie na parterze Urzędu Miasta. Jego utworzenie jest możliwe dzięki likwidacji między innymi punktów przyjmowania wniosków paszportowych w Wodzisławiu i w Raciborzu. Punkt ma ruszyć 10 czerwca, czyli jeszcze przed okresem wyjazdów na wakacje.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Magistrat rozdaje kalendarze Magistrat rozdaje kalendarze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Dorosły25.05.2013 10:02

Przeniesienie punktu z Rybnika trwa ogromnie długo. Jakby to miała być wielka operacja logistyczna. Czy nikt w UM nie myśli racjonalnie. Nie można tego zrobić w dwa tygodnie. Ja nie chcę jechać do Rybnika po paszport. Wyrabiam go sobie bo może się przydać choć jeżdżąc po europie nigdy nie był mi potrzebny. Poza granicami Unii też nikt nie chciał go oglądać. Jednak lepiej go mieć niż nie mieć. A drogi jest poza wyobraźnię. No cóż. Biedne państwo skubie jak może swoich biednych obywateli.

po co24.05.2013 0:22

Aha. Już rozumie! To znaczy, że urząd przenioso pod mini mala! swojo drogo dziwnie bardzo, nie wiem po co.

taka jedna23.05.2013 14:16

do "po co" - przydałaby się umiejętność rozumienia czytanego tekstu. Przecież pisze wyraźnie, punkt powstanie na parterze w budynku Urzędu Miasta.

Ja23.05.2013 9:23

Super tyle, że wiemy to od dawna ;-)

Gość22.05.2013 21:16

i posadzą 4 panie za biurkami, które będą się nudziły naszym kosztem:D

po co22.05.2013 19:52

To po co burzyly biuro paszportowe przy mini malu jak tera zaś bedo stawiać nowe. Czyli, że zniszczo staje paliw i postawio spowrotem biuro?