Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
3 czerwca 2013

Młodzi siatkarze z ZSMS Mistrzami Polski

Młodzi siatkarze z ZSMS Mistrzami Polski

VI Liceum Mistrzostwa Sportowego zdobyło złoty medal na XII Ogólnopolskiej Licealiadzie. W zawodach udział wzięło 12 drużyn z całego kraju.

Na przełomie maja i czerwca w Ostródzie odbyły XII Ogólnopolska Licealiada w piłce siatkowej. Impreza trwała trzy dni i miała wyłonić najlepszą licealną drużynę kraju. Uczniowie VI Liceum Mistrzostwa Sportowego bez straty seta przeszli przez wszystkie etapy rozgrywek. W finale pokonali LO SMS Świnoujście.

Najlepszym zawodnikiem drużyny z Jastrzębia wybrany został Jakub Kupisz, a tytuł MVP turnieju otrzymał Konrad Formela. Zawodnicy VI Liceum Mistrzostwa Sportowego są jednocześnie zawodnikami Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
@@@03.06.2013 19:51

Brawo, brawo chłopaki tak trzymać!!!