Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 lipca 2013

Jastrzębski Węgiel będzie SMS-ować z kibicami

Jastrzębski Węgiel będzie SMS-ować z kibicami
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

Dzięki współpracy Jastrzębskiego Węgla z Platformą SerwerSMS.pl, który zajmuje się wysyłaniem masowych wiadomości tekstowych, klub będzie w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Usługa ruszy prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu.

Aby otrzymywać informacje na temat drużyny należy zarejestrować się na specjalnie uruchomionej w tym celu stronie internetowej lub wysłać SMS-a. Każdy, kto to zrobi otrzymywać będzie wiadomości dotyczące specjalnych ofert na zakup biletów, a także informacje o konkursach organizowanych przez klub.

- Siatkarze Jastrzębskiego Węgla będą mogli dzielić się z kibicami ciekawostkami z przygotowań do meczu lub informować o atmosferze w szatni przed kolejnymi rozgrywkami w PlusLidze oraz Lidze Mistrzów -informuje Jastrzębski Węgiel.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
krotko i na temat31.07.2013 16:06

haha

Johan31.07.2013 14:42

A jo mom komórka koło stodoły i tyz nie moga z niej esemesowoć...

Gość30.07.2013 19:28

hehe, zawsze jak jest jakieś info o JW to się odzywa jakiś gorol z GKS udający Hanysa:D Ten ostatni bastion gorolstwa to trzeba skierować na jakieś badania do Rybnika na ul. Żużlową.

fgh30.07.2013 18:07

Ciekawe, jakie to będą oferty biletów. Coś czuję, że gdy po przegranym secie, nikt się do nikogo w szatni nie odzywa, a przychodzi sms od zawodnika "mamy w szatni bardzo pozytywną atmosferę".

1edyn30.07.2013 16:59

a ta ekipa bojówkarzy widoczna na zdjęciu, nie powinna czasami siedzieć w więzieniu za chuligaństwo?

Ula30.07.2013 15:11

FAJNIE

Jan z Ruptowy30.07.2013 15:01

Jo ni mom komórki....