Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
19 sierpnia 2013

Ząbczyński pierwszy w M40 w biegu na Wielką Sowę

  • Ząbczyński pierwszy w M40 w biegu na Wielką Sowę
  • Ząbczyński pierwszy w M40 w biegu na Wielką Sowę
  • Ząbczyński pierwszy w M40 w biegu na Wielką Sowę
Więcej zdjęć:
fot. Montrail Team

W niedzielę w Ludwikowicach Kłodzkich odbyła się czwarta edycja biegu na Wielką Sowę. Wystartował w nim jastrzębski biegacz Dominik Ząbczyński, który na metę dobiegł jako dziewiąty, co dało mu złoty medal w swojej kategorii wiekowej.

Zawody odbyły się 18 sierpnia i zgromadziły biegaczy z całej Polski. Start zawodów odbył się na wysokości 538 m n.p.m. Celem biegaczy był szczyt Wielka Sowa (1009 m n.p.m.). Dystans, jaki mieli do pokonania zawodnicy wynosił 9,6 km z przewyższeniem na poziomie 600 m.

Dominik Ząbczyński na metę dobiegł jako dziewiąty z czasem 44 minuty 24 sekundy. Jastrzębianin był 7. z Polaków i 1. w swojej kategorii wiekowej M40.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie na podium biegu na Śleżę Jastrzębianie na podium biegu na Śleżę

Ząbczyński i Zawierucha w Winter Run Ząbczyński i Zawierucha w Winter Run

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!