Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
6 września 2013

Z okazji 50-lecia pobiegną ulicami miasta

Z okazji 50-lecia pobiegną ulicami miasta
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

22 września ulicami Jastrzębia-Zdroju przebiegną uczestnicy "Jastrzębskiej Dziesiątki". W biegu udział może wziąć nawet 400 zawodników z całej Polski. 

Trasa biegu ma 10 km długości i prowadzi przez aleję Piłsudskiego i Jana Pawła II. Ruch na tym odcinku ma być utrudniony w godzinach od 11:00 do 12:20. Rywalizacja odbywać się będzie w sześciu kategoriach. Poza głównym biegiem zorganizowane zostaną biegi towarzyszące, m.in. Bieg Małego Jastrząbka.

Udział w zawodach mogą wziąć osoby powyżej 16 roku życia. Zapisy internetowe trwają do 15 września, wpisowe dla zameldowanych w Jastrzębiu wynosi 25 złotych, dla pozostałych 40 zł. Szczegóły na www.biegjastrzebie.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

Kenijczycy najlepsi w "Jastrzębskiej Dziesiątce" Kenijczycy najlepsi w "Jastrzębskiej Dziesiątce"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
biegacz7808.09.2013 22:22

Brawo! Świetna impreza dla biegaczy! Jednak jak się chce coś zorganizować to się da, tylko trzeba pasjonatów do tego. Wielki SZACUN dla organizatorów!

cukero08.09.2013 22:13

żeby se tylko girów nie połamali