Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
25 października 2013

Wygrana z Sanokiem. Emocje do ostatnich minut

Wygrana z Sanokiem. Emocje do ostatnich minut
fot. Tomasz Zalewski / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali z drużyną Ciarko PBS Bank Sanok 4:3. Po serii słabszych spotkań, jastrzębianie pokazali na co ich stać przed własną publicznością.

Mecz nie rozpoczął się po myśli gospodarzy. Nie minęła minuta a sanoczanie za sprawą Anthonego Aquino objęli prowadzenie. Dłużny jednak nie pozostał Petr Lipina, który 17 sekund później doprowadził do wyrównania. Mimo zaciętej gry obu drużyn, w tej odsłonie kibice nie zobaczyli następnych bramek.

Na początku drugiej tercji lepiej radzili sobie jastrzębianie, co przełożyło się na drugą bramkę w 27. minucie. Strzelcem był Richard Bordowski. W 34. minucie hokeiści z Sanoka zdołali wyrównać. Złe ustawienie bramkarza, Davida Zabolotnego, wykorzystał Krzysztof Zapała.

Trzecia tercja była równie dynamiczna jak poprzednie. W 44. minucie prowadzenie JKH dał Maciej Urbanowicz. Dwie minuty później kolejną bramkę dołożył Damian Kapica. Mimo dwubramkowej przewagi, nie było pewne czy jastrzębianie zdołają ją utrzymać. Sanoczanie atakowali często i groźne, ale rezerwowy bramkarz JKH sprostał zadaniu. Na minutę przed końcem meczu zawodnikom Ciarko Sanok udało się strzelić jeszcze jedną bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla JKH GKS Jastrzębie.

JKH GKS Jastrzębie - Ciarko PBS Bank Sanok 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
0:1 (00:46) Anthony Aquino
1:1 (01:03) Petr Lipina
2:1 (26:33) Richard Bordowski (5/3)
2:2 (32:29) Krzysztof Zapała - Anthony Aquino (5/4)
3:2 (44:14) Maciej Urbanowicz - Richard Bordowski - Adrian Labryga
4:2 (46:29) Damian Kapica - Richard Kral
4:3 (58:50) Petr Sinagl - Marek Strzyżowski - Jeff Terminesi (6/5)

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny - Górny, Kotaszka, Kapica, Kral, Danieluk - Bryk, Pastryk, Bordowski, Prochazka, Urbanowicz - Labryga, Sordon, Kulas, Zdenek, Lipina - Łukasz Nalewajka, Marzec, Radosław Nalewajka.

Ciarko PBS Bank Sanok: Murray - Urban, Richter, Strzyżowski, Sinagl, Vozdecky - Rąpała, Kloz, Chwedoruk, Zapała, Aquino - Terminesi, Pociecha, Kostecki, Milan, Mermer - Demkowicz, Dolny, Ćwikła, Wilusz, Biały.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!